تولید بیش از ۵/ ۵ میلیارد لیتر ، بنزین یورو ۴ در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در سال ۹۶

مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره)شازندگفت: این شرکت توانسته طی سال ۱۳۹۶ با تلاش شبانه روزی همکاران گرامی، بیش از ۵/۵ میلیارد لیتر بنزین یورو ۴ به چرخه سوخت کشور عرضه نماید.
علیرضا امین ، درباره میزان تولید محصولات پالایشگاه اظهار داشت : ما روزانه ۵۰۰ تن پروپیلن ، ۴۰۰ تن گوگرد گرانول ، ۲۰۰۰ تن گاز مایع ، ۱۶ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ ، ۱۳ میلیون لیتر نفت گاز یورو۴ و ۴ میلیون لیتر نفت کوره تولید می کنیم.
وی با اشاره به اینکه سوخت جت نیز هر زمان که نیاز باشد تولید می شود ، افزود : به طور ماهیانه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت جت تولید می شود .
امین تصریح کرد : در بین ۹ پالایشگاه کشور ، شازند بزرگترین پالایشگاه از نظر تعداد واحد ها و کیفیت محصولات است.
وی درباره ارتقاء و افزایش تولید بنزین پالایشگاه بیان کرد : ما بر اساس سیاست های شرکت ملی پالایش و پخش انجام وظیفه می نمائیم و در صورت ایجاد شرایط توانائی افزایش و ارتقا کیفی بنزین به یورو ۵ را نیز داریم .
مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره)شازند در پایان با تقدیر و تشکر از همه عزیزان دست اندرکار و تاثیر گذار در امر تولیدات این شرکت ، خبر از بزرکترین تعمیرات اساسی واحدهای مختلف پالایشگاه، از اواخر فروردین ماه ۹۷ داد و گفت: با یاری خدا و تلاش شبانه روزی همه همکاران محترم و هماهنگی های بعمل آمده با مقامات ذیربط تجهیزات و ادوات مورد نیاز اورهال مهیا شده و از بیست و پنجم فروردین به بعد تعمیرات اساسی آغاز خواهد شد.