تولید ۸ میلیون لیتر بنزین در راه اندازی مرحله دوم واحدهای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند مهمترین دستور کار شرکت ملی پالایش و پخش، یکی از حساسترین پروژه های کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند مهندس ضیغمی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش در بازدید اخیر خود از واحدهای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در جمع مدیران اجرائی و عملیاتی و پیمانکاران اظهار نمود:. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند مهندس ضیغمی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش در بازدید اخیر خود از واحدهای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در جمع مدیران اجرائی و عملیاتی و پیمانکاران اظهار نمود: خوشبختانه با تلاش مثبت و روحیه جهاد گونه ای که در عملکرد مهندس قاسمی وزیر محترم نفت وجود دارد و همچنین حمایتهای دولت خدمتگزار،مجلس،نهادها و ارگانها که برای بثمر رسیدن پروژه های عظیم صنعت نفت ادامه دارد انشاءا… بزودی شاهد مرحله دوم راه اندازی بقیه واحدهای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند خواهیم بود تا بتوان روزانه ۸ میلیون لیتر بنزین به تولیدات کشور اضافه نماییم و با اتمام کلیه واحدهای طرح توسعه در این پالایشگاه به ظرفیت ۱۶ میلیون لیتر تولید روزانه برسیم.

ایشان یکی از محورهای اصلی راه اندازی پروژه ها را بالا بردن ضریب اطمینان و ایمنی دستگاهها اعلام نمود و اظهار کرد انشاء ا… بزودی با حضور مقامات کشوری شاهد راه اندازی واحد بنزین سازی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند خواهیم بود.

مهندس ضیغمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانیکه در طراحی، ساخت و نصب  و بهره برداری موفق این واحد نقش اساسی داشته اند گفت: نیروهای متخصص این پالایشگاه آمادگی کامل در خصوص راه اندازی پالایشگاهها دیگر را در بخش خصوصی  و دولتی دارند.