مراسم دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت با همکاران محترم


به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند مراسم دیدار نوروزی سال ۱۳۹۷  مهندس امین مدیرعامل محترم با کارکنان شرکت روز چهارشنبه مورخه ۱۵/۱/۹۷ در سالن آمفی تئاتر اداره آموزش برگزار گردید.

در این مراسم که مدیران و روسای عملیاتی و ستادی و جمعی از همکاران حضور داشتند، پس از تلاوت قرآن کریم ، مدیر عامل ضمن تبریک سال جدید و آرزوی توفیق برای همگان، اولویت اول را توجه ویژه به خرید کالای داخلی در این سال عنوان نمود و گفت: همانطور که توسط مقام معظم رهبری سال ۹۷ بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است همه ما مکلف به اجرای این امر پسندیده هستیم و باید برای ایجاد و گسترش اشتغال زائی، نیازهای شرکت را  از کالاهای ایرانی تامین نمائیم.
وی بحث دوم خود را به تعمیرات اساسی پالایشگاه پرداخت گفت: در سال جاری بزرگترین اورهال را داریم که می بایست همه همکاران با آگاهی لازم و تلاش مستمر و لزوم توجه و رعایت اصول ایمنی گامهای اساسی برای اجرای اورهال در سال۹۷ برداریم و با علم به کار خویش از هرگونه حادثه پیشگیری نمائیم. تک‌تک ما باید خود را در قبال جان دیگران مسئول بدانیم و به گونه‌ای عمل کنیم که خدای نخواسته حادثه‌ای برای کسی اتفاق نیفتد و خانواده‌ای دچار مشکل و آسیب نشود.
در ادامه مهندس امین به موضوع خصوصی سازی شرکت پرداخت و گفت: مباحث خصوصی سازی و یا دولتی ماندن پالایشگاه ارتباطی به مجموعه مدیریتی این شرکت ندارد و بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی، این موضوع در سطح کلان مقامات کشور تصمیم گیری می شود ولی ما نگرانی های کارکنان را به معاون محترم وزیر و مبادی ذیربط منعکس نموده ایم.
مدیر عامل در پایان سال جدید را سالی همراه با سلامتی و نشاط و بدون حادثه همراه با تدبیر برای همگان آرزو نمود وگفت: جمله ای که در این سال برایم شیرین بود و دوست دارم به همه عزیزان منعکس نمایم این است که منتظر سال خوب نباید ماند بلکه سال خوب را باید ساخت و ساختن سال خوب به فکر خوب و تلاش مستمر نیاز دارد که می بایست همه باهم در این مسیر قدم برداریم.

این گزارش می افزاید مهندس امین و جمعی از روسای ادارات در لحظه سال تحویل و نیز روز اول عید نوروز در کنار همکاران نوبتکار سال جدید را آغاز نمودند.