کار جمع آوری اطلاعات کلیه تجهیزات فاز یک پالایشگاه و وارد نمودن آن در نرم افزار CMMS پایان یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند و به نقل از مسئول پروژه CMMS این شرکت ، کار جمع آوری اطلاعات مربوط به کلیه تجهیزات فاز یک پالایشگاه طبق زمان بندی انجام شده با موفقیت به پایان رسید. . .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند و به نقل از مسئول پروژه CMMS این شرکت ، کار جمع آوری اطلاعات مربوط به کلیه تجهیزات فاز یک پالایشگاه طبق زمان بندی انجام شده با موفقیت به پایان رسید.

مهندس انیس حسینی با بیان اینکه تنها در مدت ۳۷ روز کاری، اطلاعات بالغ بر ۱۹,۵۴۰ عدد تجهیز عملیاتی جمع آوری و در پایگاه اطلاعاتی نرم افزار CMMS وارد شده است افزود : این موفقیت انجام نمی شد جز با همکاری مستمر و بسیار خوب کارکنان واحدهای عملیاتی، مهندسی پالایش، ایمنی وسایر همکاران در واحدهای مختلف شرکت که با تیم پروژه داشتند،

وی افزود از مجموع کل تجهیزات مذکور ۱۲,۸۴۳ عدد مربوط به ابزار دقیق، ۲,۸۸۷ عدد مربوط به تجهیزات برقی، ۲,۶۳۲ عدد مربوط به تجهیزات ثابت و ۱,۱۷۸ عدد مربوط به تجهیزات دوار هستند. همچنین تعداد ۳,۳۳۰ عدد از مجموع کل تجهیزات به عنوان تجهیز اصلی شناسایی شده است که با تشکیل کمیته های تخصصی، مورد ارزیابی عدد ریسک قرار گرفته اند. مسئول پروژه CMMS پالایشگاه گفت: به زودی با بر طرف شدن برخی از مشکلات نرم افزار توسط پیمانکار، مرحله استقرار نهایی نرم افزار در تمام واحدهای فاز یک پالایشگاه آغاز خواهد شد. لازم به توضیح است در یازدهمین جلسه مدیران پروژه CMMS که با حضور مدیران و کارشناسان پالایشگاههای کشور در اواخراسفندماه ۹۰ به میزبانی این شرکت برگزار شد مهندس محجوبی رئیس امور مهندسی تولید ، ضمن تشکر از میزبانی بسیار خوب پالایشگاه امام خمینی (ره) ، روند جمع آوری اطلاعات تجهیزات در این پالایشگاه را بسیار خوب دانست و ابراز امیدواری کرد که مرحله استقرار نرم افزار در واحد های پالایشی نیز به سرعت شروع شود . . .