گواهینامه IMS (ISO 9001,ISO 14001,ISO 18001) در شرکت پالایشگاه امام خمینی شازند برای یکسال دیگر توسط ممیزین شرکت TUV NORD IRAN تمدید گردید

جلسه ممیزی شخص ثالث، سال ۹۲ پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند با حضور مدیر عامل پالایشگاه و نماینده مدیریت ، ممیزان شرکت TUV NORD IRAN و مسئولین پالایشگاه برگزار گردید.. .

در جلسه اختتمایه ممیزی مهندس میر قادری مدیر عامل محترم شرکت از تلاشهای مضاعف و زحمات بی وقفه شرکت توف نورد در این دو روز که موجب گشت ممیزی عمیقی در پالایشگاه صورت پذیرد تقدیر و تشکر نمود و گفت: چون ما در مرحله بلوغ استانداردها هستیم باید همه بندهای استاندارد را بدون هیچگونه اغماضی بصورت واقعی پوشش دهیم و اعلام می داریم که فرصت های بهبود اعلام شده در اسرع وقت پیگیری و اشکالات برطرف خواهد گردید و انشاء ا… در ممیزی بعدی امتیاز بهتری را کسب خواهیم نمود. مهندس میر قادری گفت بسیار خوشحال هستیم که رصد و ارزیابی سازمان واقع بینانه صورت پذیرفت و وقتی که این سختگیری و شدت در ارزیابی وجود داشته باشد طبیعتا مجموعه ها و عواملی که در مجموعه زحمت می کشند اجبارا و الزاما خواهند دانست که برای حفظ حیات و بقای این مجموعه کاری و محیط اطراف باید کوشاتر و دقیق تر باشند. وی در ادامه از تلاش کلیه همکاران پالایشگاه که علی رغم همه مشکلات موجود در سال گذشته مانند تحریم ها و نبودن مرز بین واحدهای در حال کار و واحدهای در حال ساخت،توانستند برای یکسال دیگر گواهینامه IMS را تمدید نمایند تشکر نمود و این موفقیت را به عموم همکاران تبریک گفت.

در این ممیزی که ۲ روز متوالی صورت پذیرفت همه واحدهای عملیاتی ، تعمیراتی و ستادی که در برنامه ممیزین لحاظ گردیده بودند ، مورد ارزیابی قرار گرفتند.