بازدید معاونین دانشگاه امام صادق(ع) از شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دکتر میر لوحی معاون امور بین الملل و روابط عمومی دانشگاه امام صادق و رئیس دفتر مجلس خبرگان رهبری به همراه دکتر زهره وند مدیر عامل جامعه الصادق طی سفر یک روزه از پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند و طرح های توسعه ای این شرکت بازدید نمودند.. .

در این بازدید که به دعوت مهندس نور بخش مدیر عامل محترم این شرکت انجام پذیرفت گزارش عملکرد پالایشگاه موجود و واحدهای طرح توسعه و در دست اقدام این پالایشگاه توسط مهندس نور بخش به سمع و نظر ایشان رسید.

مهندس علی نوربخش در طی این بازدید اعلام نمود در حال حاضر ظرفیت پالایش این شرکت ۲۰۰ هزاربشکه در روز است و تولید بنزین با قرار گرفتن واحد ۳۱ طرح توسعه که از اسفند ماه۸۹ در مدار تولید قرار گرفت به میزان ۵ میلیون لیتر در روز رسیده است. وی اظهار داشت با همت و تلاش همکاران و حمایت مدیران دلسوز انشاء ا… با راه اندازی کلیه واحدهای در دست اقدام ظرفیت پالایش این شرکت به میزان ۲۵۰ هزار بشکه در روز و میزان تولید بنزین با کیفیت به حدود ۱۶ میلیون لیتر در روز خواهد رسید.

در ادامه بازدید دکتر میرلوحی ضمن ابراز خرسندی از بازدید فوق با ایراد سخنرانی در هنگام اقامه نماز ظهر و عصر در جمع کارکنان پالایشگاه اظهار نمود: جهاد اقتصادی به معنی واقعی در این پالایشگاه در حال انجام است و قطعا سیبل فرمایشات مقام معظم رهبری در صنعت نفت و این پالایشگاه در سال جهاد اقتصادی به منصه ظهور رسیده است. دکتر میر لوحی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند کارکنان و مدیران شرکت به ایراد سخن در زمینه اهمیت به نماز اول وقت،دینداری و توسل به اهل بیت عترت و طهارت(ع) پرداخت و رهگشای همه مشکلات را توکل و ایمان به خداوند متعال دانست .

در حین این سفر یک روزه ملاقات با حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک به همراه مسئولان و مدیر عامل پالایشگاه صورت پذیرفت. . .