مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضوربیش از ۲۰۰۰ نفر از بسیجیان در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند برگزار شد

در سالگرد هفته بسیج پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند با حمایت مدیریت و همکاری سایر ادارات ستادی و عملیاتی بویژه روابط عمومی پالایشگاه طی مراسمی ویژه با فضا سازی منطقه و ادوات جنگی ، ایستگاه صلواتی ، جایگاه درمان مجروهان فرضی ، نصب بنروپلاکارد ، غرفه های هنری و فرهنگی و جایگاه بدرقه و تجهیز بسیجیان و اهدای البسه فرهنگی به ۲۰۰۰ نفر از بسیجیان و مهمانان مراسمی به یاد ماندنی برگزار کرد. .. …..

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در این مراسم معنوی که با حضور سردار علیزاده فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، امام جمعه شهر مهاجران ، فرمانده سپاه شازند ، و سایرین و بسیجیان برگزار شد ابتدا آقای ملکی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی ضمن تبریک هفته بسیج از کلیه بسیجیان و میهمانان محترم بجهت اجابت دعوت و حضور در این مراسم تشکر نمود و از مدیر عامل محترم، مدیران و مسئولین شرکت که همواره بسیج را در انجام وظایف ذاتی خود، خصوصا برپایی این همایش بزرگ یاری نمودند قدردانی نمود. وی هدف از این همایش را بزرگداشت یاد شهدای بسیجی و گرامیداشت مقام شامخ بسیجی در شرکت بیان فرمود و گفت عظمت امروز بسیج مرهون از خود گذشتگی بسیجیانی است که در زمان جنگ تحمیلی از جان خود گذشتند و درخت اسلام و این شجره طیبه را آبیاری کردند و امروز این بالندگی را به بسیج هدیه دادند. وی در ادامه با سخنانی از مقام معظم رهبری پیرامون بسیج و شأن بسیجی به سخنرانی خود خاتمه داد.

در ادامه این مراسم مهندس میر قادری مدیر عامل محترم شرکت ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک این ایام گفت تفکر بسیجی باید در همه زمینه ها و علی الخصوص در کار جهادی نهادینه شود و ساخت و بهره برداری از پروژه هایی همچون طرح توسعه این پالایشگاه و کارهای دیگری که نیاز به کار جهادی دارند تنها با تفکر و فرهنگ بسیجی صورت می پذیرد. مهندس میر قادری در ادامه گفت: امروز که حق استفاده از انرژی صلح آمیز اتمی و غنی سازی اورانیوم ما را کشورهای غربی پذیرفته اند مرهون فداکاریهای شهدا، علی الخصوص شهدای هسته ای و تفکر بسیجی است که ما را در سطح بین المللی مقاوم کرده و جهت رسیدن به خواسته های خود ایستادگی می کنیم . بنده و همه همکارانم افتخار می کنیم که بسیجی هستیم زیرا با این روحیه و تفکر می توان کارهای دشوار و محال را آسان و دست یافتنی نمود. مدیرعامل بیان داشت: امروز بیش از یک سال است که از بهره برداری طرح توسعه گذشته است و شادمانیم که روزانه می توانیم ۱۶ میلیون لیتر بنزین با آخرین استانداردهای جهانی تحویل مردم ایران بدهیم. بخش عمده تحریم در باب سوخت علی الخصوص بنزین توسط همین پالایشگاه که با نام امام خمینی(ره)مزین شده است شکسته شد و توانستیم نشان بدهیم ایران کشوری است سربلند که هیچ تهدیدی توان آسیب رساندن به آن را نخواهد داشت.

در ادامه مراسم بعد از پخش میان برنامه ای پیرامون شهدا ی ۸ دفاع مقدس ، مداحی مداح اهل بیت، حال و هوای خاصی را به مراسم بخشید .

سپس دکتر سردار علیزاده از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و از اساتید دانشگاه امام حسین(ع) و دانشگاه عالی دفاع ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج پیروزی انقلاب اسلامی را هدیه ای الهی به اسلام دانست و بیان فرمود در زمان پیامبر اسلام(ص) ترویج دین اسلام به عنوان کامل ترین دین در سطح دنیا هدف اصلی ایشان بود . وی گفت در پایان عمر حضرت ختمی مرتبت، در حجه الوداع به ایشان ابلاغ گردید که وظیفه در غدیر را به عهده جانشین خود بسپارد. این اتفاق مهم صورت پذیرفت و خلافت و ولایت به حضرت علی (ع) واگذار گردید. عده ای در مقابل این فرمان الهی ایستادند و ریشه جدائی از ولایت از اینجا آغاز گردید. در طول تاریخ با ولایت ائمه اطهار هرکدام به طریقی مقابله شد. به طور مثال حضرت حسین ابن علی (ع) با نثار خون خود اسلام را در مسیر اصلی خود نگه داشتند . این عناد و دشمنی با ولایت، تا امروز که نایب بر حق حضرت حجت (ع) پرچمدار این حکومت است ادامه دارد تا آنجائیکه کسانیکه از نزدیکان امام راحل (ره) بودند و از امام مسئولیت داشتند فتنه ۸۸ را به پا کردند و با همه گروهها و افرادیکه از انقلاب و ولایت فاصله گرفته بودند و دشمنی می کردند بنای رفاقت و دوستی گذاشتند. سردار علیزاده در ادامه گفت: حضرت آقا از بسیجیان بصیرت را طلب می کنند. بسیجی باید با دید کلان و بصیرت فراوان خوب و بد را از هم تشخیص دهد و در رکاب ولایت فقیه خود باقی بماند و انشاء ا… این پرچم و این حکومت به صاحب اصلی خود حضرت بقیه ا… العظم برسد. .