۱۹ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم گراميداشت هفته بسيج با حضوربیش از ۲۰۰۰ نفر از بسيجيان در شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند برگزار شد

در سالگرد هفته بسيج پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند با حمايت مديريت و همكاري ساير ادارات ستادي و عملياتي بويژه روابط عمومي پالايشگاه طي مراسمي ويژه با فضا سازي منطقه و ادوات جنگي ، ايستگاه صلواتي ، جايگاه درمان مجروهان فرضي ، نصب بنروپلاكارد ، غرفه هاي هنري و فرهنگي و جايگاه بدرقه و تجهيز بسيجيان و اهداي البسه فرهنگي به ۲۰۰۰ نفر از بسيجيان و مهمانان مراسمي به ياد ماندني برگزار كرد. .. …..

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند در اين مراسم معنوي كه با حضور سردار عليزاده فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، امام جمعه شهر مهاجران ، فرمانده سپاه شازند ، و سايرين و بسيجيان برگزار شد ابتدا آقاي ملكي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي ضمن تبريك هفته بسيج از كليه بسيجيان و ميهمانان محترم بجهت اجابت دعوت و حضور در اين مراسم تشكر نمود و از مدير عامل محترم، مديران و مسئولين شركت كه همواره بسيج را در انجام وظايف ذاتي خود، خصوصا برپايي اين همايش بزرگ ياري نمودند قدرداني نمود. وي هدف از اين همايش را بزرگداشت ياد شهداي بسيجي و گراميداشت مقام شامخ بسيجي در شركت بيان فرمود و گفت عظمت امروز بسيج مرهون از خود گذشتگي بسيجياني است كه در زمان جنگ تحميلي از جان خود گذشتند و درخت اسلام و اين شجره طيبه را آبياري كردند و امروز اين بالندگي را به بسيج هديه دادند. وي در ادامه با سخناني از مقام معظم رهبري پيرامون بسيج و شأن بسيجي به سخنراني خود خاتمه داد.

در ادامه اين مراسم مهندس مير قادري مدير عامل محترم شركت ضمن خير مقدم به حضار و تبريك اين ايام گفت تفكر بسيجي بايد در همه زمينه ها و علي الخصوص در كار جهادي نهادينه شود و ساخت و بهره برداري از پروژه هايي همچون طرح توسعه اين پالايشگاه و كارهاي ديگري كه نياز به كار جهادي دارند تنها با تفكر و فرهنگ بسيجي صورت مي پذيرد. مهندس مير قادري در ادامه گفت: امروز كه حق استفاده از انرژي صلح آميز اتمي و غني سازي اورانيوم ما را كشورهاي غربي پذيرفته اند مرهون فداكاريهاي شهدا، علي الخصوص شهداي هسته اي و تفكر بسيجي است كه ما را در سطح بين المللي مقاوم كرده و جهت رسيدن به خواسته هاي خود ايستادگي مي كنيم . بنده و همه همكارانم افتخار مي كنيم كه بسيجي هستيم زيرا با اين روحيه و تفكر مي توان كارهاي دشوار و محال را آسان و دست يافتني نمود. مديرعامل بيان داشت: امروز بيش از يك سال است كه از بهره برداري طرح توسعه گذشته است و شادمانيم كه روزانه مي توانيم ۱۶ ميليون ليتر بنزين با آخرين استانداردهاي جهاني تحويل مردم ايران بدهيم. بخش عمده تحريم در باب سوخت علي الخصوص بنزين توسط همين پالايشگاه كه با نام امام خميني(ره)مزين شده است شكسته شد و توانستيم نشان بدهيم ايران كشوري است سربلند كه هيچ تهديدي توان آسيب رساندن به آن را نخواهد داشت.

در ادامه مراسم بعد از پخش میان برنامه ای پیرامون شهدا ی ۸ دفاع مقدس ، مداحي مداح اهل بيت، حال و هواي خاصي را به مراسم بخشيد .

سپس دكتر سردار عليزاده از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و از اساتيد دانشگاه امام حسين(ع) و دانشگاه عالي دفاع ضمن تبريك به مناسبت هفته بسيج پيروزي انقلاب اسلامي را هديه اي الهي به اسلام دانست و بيان فرمود در زمان پيامبر اسلام(ص) ترويج دين اسلام به عنوان كامل ترين دين در سطح دنيا هدف اصلي ايشان بود . وي گفت در پايان عمر حضرت ختمي مرتبت، در حجه الوداع به ايشان ابلاغ گرديد كه وظيفه در غدير را به عهده جانشين خود بسپارد. اين اتفاق مهم صورت پذيرفت و خلافت و ولايت به حضرت علي (ع) واگذار گرديد. عده اي در مقابل اين فرمان الهي ايستادند و ريشه جدائي از ولايت از اينجا آغاز گرديد. در طول تاريخ با ولايت ائمه اطهار هركدام به طريقي مقابله شد. به طور مثال حضرت حسين ابن علي (ع) با نثار خون خود اسلام را در مسير اصلي خود نگه داشتند . اين عناد و دشمني با ولايت، تا امروز كه نايب بر حق حضرت حجت (ع) پرچمدار اين حكومت است ادامه دارد تا آنجائيكه كسانيكه از نزديكان امام راحل (ره) بودند و از امام مسئوليت داشتند فتنه ۸۸ را به پا كردند و با همه گروهها و افراديكه از انقلاب و ولايت فاصله گرفته بودند و دشمني مي كردند بناي رفاقت و دوستي گذاشتند. سردار عليزاده در ادامه گفت: حضرت آقا از بسيجيان بصيرت را طلب مي كنند. بسيجي بايد با ديد كلان و بصيرت فراوان خوب و بد را از هم تشخيص دهد و در ركاب ولايت فقيه خود باقي بماند و انشاء ا… اين پرچم و اين حكومت به صاحب اصلي خود حضرت بقيه ا… العظم برسد. .