۲۸ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم تجلیل از رزمندگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

در آستانه سالروز هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از رزمندگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند توسط پايگاه مقاومت شهيد رجائي ، امور اداري و امور ايثارگران با حضور مسئولين و همکاران ایثارگر این شرکت برگزار شد.. .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه در اين مراسم كه با تلاوت قرآن كريم و پخش کلیپی پیرامون ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد ابتدا مهندس رجبی سرپرست محترم شرکت و فرمانده پایگاه شهید رجائی پالایشگاه ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به مناسبت سالروز هفته دفاع مقدس دوران جنگ را یادآور خاطرات تلخ و شیرینی برای همه رزمندگان دانست و گفت فرهنگ جبهه بایستی همیشه زنده باشد واين شدني نيست مگر با حضور مستمر شما رزمندگان در همه عرصه هاي فرهنگي و اجتماعي .

وی فرهنگ جهاد و جبهه در اسلام را واژه مقدسی دانست و گفت مصداق حدیثی است که”زمانیکه مجاهد فی سبیل ا… از خانه خارج می شود، تا زمانیکه بر میگردد فرشتگان برای آن حسنه می نویسند” و از همگی خواست تا قدر خود را بدانند و سعی کنند برای این افتخار که نصیبشان شده است ارزش قائل باشند و تمام تلاش دست اندرکاران بایستی این باشد که مراسم گرامیداشت از ایثارگران هرساله برگزار گردد.

مهندس رجبي ، این پالایشگاه را نوعی جبهه دانست و گفت تلاش برای سرافرازی کشور و قطع وابستگی خود نوعی جهاد است که مقام معظم رهبری امسال را بعنوان سال جهاد اقتصادی نامیدند و باید آن را مدنظر قرار داد تا انشاء ا… خداوند توفیق بدهد مقامی را که در جبهه کسب کردیم بتوانیم حفظ نماییم .

در ادامه تعدادی از عزیزان رزمنده به صورت داوطلبانه به بیان خاطراتی از ۸ سال دفاع مقدس پرداختند و در پايان از ۷۴ نفر رزمندگان حاضر در مراسم تقدير به عمل آمد