مراسم تجلیل از رزمندگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

در آستانه سالروز هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از رزمندگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند توسط پایگاه مقاومت شهید رجائی ، امور اداری و امور ایثارگران با حضور مسئولین و همکاران ایثارگر این شرکت برگزار شد.. .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه در این مراسم که با تلاوت قرآن کریم و پخش کلیپی پیرامون ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد ابتدا مهندس رجبی سرپرست محترم شرکت و فرمانده پایگاه شهید رجائی پالایشگاه ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به مناسبت سالروز هفته دفاع مقدس دوران جنگ را یادآور خاطرات تلخ و شیرینی برای همه رزمندگان دانست و گفت فرهنگ جبهه بایستی همیشه زنده باشد واین شدنی نیست مگر با حضور مستمر شما رزمندگان در همه عرصه های فرهنگی و اجتماعی .

وی فرهنگ جهاد و جبهه در اسلام را واژه مقدسی دانست و گفت مصداق حدیثی است که”زمانیکه مجاهد فی سبیل ا… از خانه خارج می شود، تا زمانیکه بر میگردد فرشتگان برای آن حسنه می نویسند” و از همگی خواست تا قدر خود را بدانند و سعی کنند برای این افتخار که نصیبشان شده است ارزش قائل باشند و تمام تلاش دست اندرکاران بایستی این باشد که مراسم گرامیداشت از ایثارگران هرساله برگزار گردد.

مهندس رجبی ، این پالایشگاه را نوعی جبهه دانست و گفت تلاش برای سرافرازی کشور و قطع وابستگی خود نوعی جهاد است که مقام معظم رهبری امسال را بعنوان سال جهاد اقتصادی نامیدند و باید آن را مدنظر قرار داد تا انشاء ا… خداوند توفیق بدهد مقامی را که در جبهه کسب کردیم بتوانیم حفظ نماییم .

در ادامه تعدادی از عزیزان رزمنده به صورت داوطلبانه به بیان خاطراتی از ۸ سال دفاع مقدس پرداختند و در پایان از ۷۴ نفر رزمندگان حاضر در مراسم تقدیر به عمل آمد