مراسم تجلیل از ۸۶۰ نفر همسران کارکنان در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند برگزار شد

همایش تجلیل از ۸۶۰ نفر همسران کارکنان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)( روز زن) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) روز سه شنبه مورخ ۲۶/۲/۹۱ در ۲ سانس جداگانه در باشگاه خدمات اجتماعی شهرک مهاجران برگزار گردید.. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند در این مراسم مدیر عامل شرکت طی سخنانی گفت: این مراسم برای ۲ هدف برگزار شده است.اول اینکه یاد و خاطره بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا(س) و ائمه معصومه را گرامی بداریم و با زندگی و رفتار و همسرداری آن بزرگوار بیشتر آشنا شویم. مهندس رجبی افزود: الگوی رفتار و فرهنگ ما شیعیان، ائمه و مادرشان حضرت زهرا(س) است و بدین جهت باید در جهت شناخت آن بانوی گرانقدر بیشتر قدم برداریم و مسیر زندگی خود را به رفتار ایشان روز به روز بیشتر نزدیک نموده و این اتفاق رخ نخواهد داد جز با مطالعه بیشتر و عمیق شدن در زندگی آن بزرگواران. وی گفت: بحث بعدی من خانواده است زیرا که خانواده بنیان و زیباترین عنصر تشکیل دهنده جامعه بوده و مادران هم مدیران این خانواده ها هستند. مهندس رجبی افزود توصیه ام به خواهران گرامی این است که آیین و روش همسرداری حضرت زهرا(س) را برای تشکیل خانواده خوب بشناسند و آن را در زندگی خود الگو نموده و این فرهنگ را ترویج دهند. وی دومین هدف از تشکیل این مراسم را تقدیر و تشکر از زحمات مادران و همسران کارکنان پالایشگاه دانست که با صبر و تحمل مشقات ، پشتیبان خوبی برای پیشبرد اهداف شرکت، بخصوص در راستای راه اندازی واحدهای پروژه طرح توسعه بوده اند. مهندس رجبی افزود: وظیفه ما این است که در جهت ارج نهادن به بخشی از زحمات همسران کارکنان وخانواده های آنان، امکانات رفاهی و فرهنگی چون درمان،آموزش،برگزاری مراسم جشن و سایر امکانات رفاهی را در دستور کار خود داشته باشیم و دائما پیگیر شویم.

در ادامه مراسم گروه هنری “آوا” با سرودن سرودههایی پیرامون این روز حال و هوای خاصی را به مراسم بخشیدندو سپس گروه نمایشی “حنانه” نمایشی را پیرامون ولادت حضرت فاطمه(س) با هنر مندی بسیار زیبا به اجرا در آورند. سپس حاج آقا صابریان از سخنرانان خطیب برتر استان مرکزی پیرامون مقام و ارزش مادر و زن ایراد سخن نمودند.

در پایان مراسم از کلیه همسران کارکنان با اهداء شاخ گل،لوح تقدیر و هدیه نقدی تقدیر شد. . .