به دلیل عملکرد متعالی در اجرای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت در زمره ۷ شرکت برتر پروژه محور جهانی قرار گرفت

شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، بر اساس نتایج ارزیابی های اولیه ارزیابان انجمن مدیریت بین المللی پروژه (IPMA) در زمره ۷ شرکت برتر پروژه محور جهانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به دلیل عملکرد متعالی در اجرای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند، اواسط تیر ماه امسال از سوی ارزیابان انجمن IPMA مورد بررسی و ارزیابی بر پایه مدل PEM (مدل تعالی پروژه) قرار گرفت و کاندید دریافت یکی از جوائز زرین،سیمین و برنز تشخیص داده شد.

بر اساس این گزارش، ارزیابی نهایی ۲۹ جولای ۲۰۱۳ انجام و در همایش اعطای جوایز IPMAکه مهر ماه امسال در کرواسی برگزار می شود، نشان نهایی به شرکت های برگزیده اهدا خواهد شد.

یادآور می شود، سال گذشته برای نخستین بار در کشور، تندیس سطح زرین جایزه ملی پروژه برتر ایران نیز به طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند به عنوان یکی از پروژه های تحت مدیریت شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران اعطا شد.

انجمن مدیریت بین المللی پروژه یکی از نهادهای بین المللی معتبر در سطح جهان است که از بدو تاسیس به عنوان ابزاری بسیار موثر برای گسترش، نهادینه کردن و بالندگی مدیریت دانش و تشویق به التزام عملی به این دانش در اجرای پروژه ها مورد توجه کشورهای پیشرفته و در حال توسعه قرار گرفته است.