تمدید اعتبار سیستمهای مدیریتی IMS در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

سیستمهای مدیریتی IMS با نظارت شرکت TUV NORD IRAN نماینده آلمان بعد از دو روز ممیزی مراقبتی در شرکت پالایش نفت امام خمینی ( ره ) برای یکسال تمدید شد .. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در جلسه پایانی این ممیزی که با حضور مسئولین برگزار شد ابتدا مهندس رجبی مدیر عامل پالایشگاه ضمن تشکر از زحمات کشده شده و ابراز خشنودی از دقت نظر ممیزین گرامی که با تذکرات بجا ما را در رسیدن به اهداف شرکت در راستای H.S.E راهگشا بودند و هستند ابراز داشت بنده و همکارانم به الزامات قانونی پایبند هستیم و جز این، اتلاف انرژی و کاهش راندمان را در پی خواهیم داشت .

در ادامه مصدق پور رئیس گروه ممیزی با امید اینکه پیشنهادات مطرح شده در این جلسه در جهت پویایی سازمان و رفع اشکالات آن مثمر ثمر واقع شود گفت: ما باید همواره مستنداتی را که در سنوات گذشته نوشته شده مرور کنیم و بررسی نماییم که با روال اداری فعالیتهای ما تناسب لازم را دارد یا خیر . شاید در زمانی که این مستندات مدون گردیده برخی از واحدها فعال نبوده و یا واحدی فعال بوده و امروز وجود ندارد و یا اینکه واحدی گسترش خدمات پیدا کرده باشد . بنابراین یک بار مستندات را مرور نماییم تا مطابق با آنچه امروز دارد انجام می شود مستندات هم بروز گردد. ایشان خاطر نشان ساخت که باید همواره توجه زیادی به آنچه الزامات قانونی می گوید نماییم هرچند اگر از دیدگاه فنی و تخصصی با این الزامات اختلاف نظر داشته باشیم.در اینصورت می باید با مراجعی که این الزام را مدون نموده بررسی و حل و گفت و گو گردد. وی گفت:ما باید همواره الزامات قانونی را به عنوان یک اصل به یاد داشته باشیم و با ممیزان، علی الخصوص ممیزان داخلی همکاری نماییم و به این موضوع دقت کافی داشته باشیم که کسانیکه گواهینامه ممیزی دارند مدت اعتبار گواهینامه آنها به پایان نرسیده باشد هرچند گذشت زمان باعث افزایش تجربه آنها می گردد اما باید به این موضوع توجه خاصی نمود و قوانین قانون گذاران را پذیرفت . در ممیزی ها باید علاوه بر بیانات شفاهی به مستندات هم توجه گردد و عملکردها بررسی شود. وی در پایان با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده گواهینامه سیستمهای مدیریتی IMS را برای یک سال آینده تمدید نمود و گفت انشاء ا… بتواند منشا خیری باشد برای سایر فعالیتهای سازمان. . .