بازدید یکروزه مهندس ضیغمی و همراهان در روز ۱۵ خرداد از شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

در این بازدید یکروزه مهندس علی نوربخش مدیرعامل پالایشگاه و مهندس فرهاد احمدی مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت و دیگر مسئولین مهندس ضیغمی را همراهی می نمودند .. .

در این بازدید یکروزه مهندس علی نوربخش مدیرعامل پالایشگاه و مهندس فرهاد احمدی مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت و دیگر مسئولین مهندس ضیغمی را همراهی می نمودند گزارش کامل پروژه های در دست اقدام طرح توسعه ارائه و از نزدیک ضمن بازدید از همه واحدها از روند پیشرفت فیزیکی واحد شماره ۱۲ که انشاءا… در تیرماه راه اندازی خواهد شد نیز بازدید بعمل آمد.

مهندس ضیغمی طی جلسه ای در جمع مدیران و مسئولین و پیمانکاران کنسرسیوم طرح توسعه با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل گفت: انقلاب اسلامی هرچه دارد از برکات امام عزیز است که مهمترین آن استقلال،آزادی و ارزشهای نظام است که برای ما به یادگار گذاشته اند. ایشان ضمن تسلیت این ایام و فرارسیدن سالروز شهادت امام هادی(ع) یاد شهدای قیام ۱۵ خرداد را گرامی و اظهار داشت ما باید کوشش کنیم تا ثمره خون این شهدا را با کارو تلاشمان به منصه ظهور برسانیم. مهندس ضیغمی اظهار امیدواری کرد با بازدیدی که بنده امروز از طرح توسعه این پالایشگاه داشتم نتیجه کار را بسیار موفق و امیدوارکننده می بینم و همه تلاش ما و دولت خدمتگزار در این است که با الویتهایی که در بحث بثمر رسیدن پروژه های ۷ پالایشگاه در دستور کار قرار دارد الویت اول پالایشگاه امام خمینی شازند و سپس پالایشگاه آبادان و بعد دیگر پالایشگاهها خواهد بود. در این نشست ایشان ضمن تاکید به مدیران و مسئولین وحدت و وفاق را شرط لازم برای به سرانجام رسیدن پروژه ها در سال جهاد اقتصادی دولت دانست و گفت میبایست با رعایت کلیه مواردHSE و قوانین ایمنی در راه اندازی واحدها آموزشهای لازم کوتاه مدت و بلند مدت را مدنظر قرار دهیم و خوشبختانه تا کنون توانسته ایم نسبت به تربیت نیروهای متخصص و مدیران موفق در عرصه پالایش و پخش توفیق یابیم.

در ادامه این نشست مسائل انتقال فرآورده ها و خوراک طرح توسعه پالایشگاه با حضور مهندس زیار مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم در این زمینه صادر شد.

در پایان مهندس ضیغمی ضمن تشکر از مدیرعامل پالایشگاه و همه مدیران و مسئولین و کارکنان گفت: یکی از پالایشگاههای موفق در امور عملیاتی در کشور پالایشگاه امام خمینی شازند است که بنده به سهم خود از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر میکنم.

این گزار ش می افزاید در حال حاضر ظرفیت پالایشگاه امام خمینی شازند با در سرویس قرار گرفتن واحد ۳۱ به ۲۰۰.۰۰۰ بشکه در روز افزایش یافته که با تولید فرآورده با کیفیت بنزین حدود ۴.۵ میلیون لیتر در روز نیاز کشور را فراهم خواهد نمود.