۳۰ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

برگزاری مراسم ویژه روز جانباز در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مراسمی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی با حضور مهندس نوربخش مدیر عامل ، مهندس رجبی رئیس عملیات وتني چند از مسئولين پالایشگاه و جانبازان ایثارگر شرکت برگزار گردید.. .

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مراسمی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی با حضور مهندس نوربخش مدیر عامل ، مهندس رجبی رئیس عملیات وتني چند از مسئولين پالایشگاه و جانبازان ایثارگر شرکت برگزار گردید.

درابتدای این مراسم توسط روابط عمومی با پخش کلیپی از جانباز شهید محمد تقی طاهر زاده اشک بر چشمان حاضرین جاري و تاملی عمیق را بر افکار آنها نشاند.

سپس مهندس نوربخش كه بسيار تحت تاثير پخش اين فيلم كوتاه قرار گرفته بود عنوان نمود با دیدن اینچنین صحنه هایی احساس ميكنم از کاروان ایثارگران عقب افتاده و به ارزشهاي آنها غبطه می خورم.

ایشان اشاره ای به آن همه شور و حماسه در دوران جنگ تحمیلی نمود و گفت غبار این دنیا آرام آرام بر ما نشسته و همه چیز را منفک کرده است. وي جانبازان عزیز را مورد خطاب قرار داد و گفت ما همین نشان را نیز برای عرضه در روز قیامت نداریم و امیدوارم بواسطه همنشینی با شما جانبازان از عذاب آخرت نجات یابیم زیرا جانبازان گرانقدر باعث عزت و سربلندي ما هستند. مدير عامل با اشاره به حضور جانبازان در رده هاي مختلف كاري در پالایشگاه امام خمینی شازند عنوان كرد: ما به حضور پررنگ جانبازان در پالایشگاه افتخار مي كنيم و آن را مايه خير و بركت مي دانيم ايشان نامگذاری شايسته این روز و تقارن آن با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) را بسیار مناسب دانست و آن حضرت را سردمدار همه جانبازان عنوان نمود که همه زندگی خود را در طبق اخلاص قرار دادند و امروز هم در راس هرم نظام جمهوري اسلامي رهبر انقلاب نيز خود جانباز هستند.

در این جلسه که ۶۶ نفر از جانبازان پالایشگاه حضورداشتند پس از سخنان مدیر عامل ضمن معرفی محل كار و درصد جانبازی خود درخواستهایی را جهت رفع مشکلات پیرامون جانبازان مطرح نموده و مهندس نوربخش در قالب سیستم نظامند اداری و دستورالعمل های موجود دستور رسیدگی به آنها را صادر نمودند.

در پایان به کلیه جانبازان هدایای تهيه شده توسط مسئول روابط كار و مدد كاري و امور ايثار گران بهمراه لوحهای یادبود با امضای مدیر عامل محترم تقدیم اين عزيزان گردید.