برگزاری مراسم ویژه روز جانباز در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مراسمی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی با حضور مهندس نوربخش مدیر عامل ، مهندس رجبی رئیس عملیات وتنی چند از مسئولین پالایشگاه و جانبازان ایثارگر شرکت برگزار گردید.. .

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مراسمی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی با حضور مهندس نوربخش مدیر عامل ، مهندس رجبی رئیس عملیات وتنی چند از مسئولین پالایشگاه و جانبازان ایثارگر شرکت برگزار گردید.

درابتدای این مراسم توسط روابط عمومی با پخش کلیپی از جانباز شهید محمد تقی طاهر زاده اشک بر چشمان حاضرین جاری و تاملی عمیق را بر افکار آنها نشاند.

سپس مهندس نوربخش که بسیار تحت تاثیر پخش این فیلم کوتاه قرار گرفته بود عنوان نمود با دیدن اینچنین صحنه هایی احساس میکنم از کاروان ایثارگران عقب افتاده و به ارزشهای آنها غبطه می خورم.

ایشان اشاره ای به آن همه شور و حماسه در دوران جنگ تحمیلی نمود و گفت غبار این دنیا آرام آرام بر ما نشسته و همه چیز را منفک کرده است. وی جانبازان عزیز را مورد خطاب قرار داد و گفت ما همین نشان را نیز برای عرضه در روز قیامت نداریم و امیدوارم بواسطه همنشینی با شما جانبازان از عذاب آخرت نجات یابیم زیرا جانبازان گرانقدر باعث عزت و سربلندی ما هستند. مدیر عامل با اشاره به حضور جانبازان در رده های مختلف کاری در پالایشگاه امام خمینی شازند عنوان کرد: ما به حضور پررنگ جانبازان در پالایشگاه افتخار می کنیم و آن را مایه خیر و برکت می دانیم ایشان نامگذاری شایسته این روز و تقارن آن با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) را بسیار مناسب دانست و آن حضرت را سردمدار همه جانبازان عنوان نمود که همه زندگی خود را در طبق اخلاص قرار دادند و امروز هم در راس هرم نظام جمهوری اسلامی رهبر انقلاب نیز خود جانباز هستند.

در این جلسه که ۶۶ نفر از جانبازان پالایشگاه حضورداشتند پس از سخنان مدیر عامل ضمن معرفی محل کار و درصد جانبازی خود درخواستهایی را جهت رفع مشکلات پیرامون جانبازان مطرح نموده و مهندس نوربخش در قالب سیستم نظامند اداری و دستورالعمل های موجود دستور رسیدگی به آنها را صادر نمودند.

در پایان به کلیه جانبازان هدایای تهیه شده توسط مسئول روابط کار و مدد کاری و امور ایثار گران بهمراه لوحهای یادبود با امضای مدیر عامل محترم تقدیم این عزیزان گردید.