۳۰ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

کسب مقام دوم تيم فوتبال شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند درپالايشگاهاي كشور

در مسابقات فوتبال جوانان (فرزندان كاركنان ) شركتهاي پالايشي كشوركه به ميزباني پالايشگاه امام خمینی(ره)شازند به مدت ۳ روز و با حضورتيم هاي آبادان، بندرعباس، امام خمینی شازند و کرمانشاه در شهر مهاجران برگزار شد تيم فوتبال فرزندان اين شركت توانست با اختلاف يك امتياز بعد از آبادان مقام دوم را از آن خود كند و تیم کرمانشاه سوم شد .. .

در مسابقات فوتبال جوانان (فرزندان كاركنان ) شركتهاي پالايشي كشوركه به ميزباني پالايشگاه امام خمینی(ره)شازند به مدت ۳ روز و با حضورتيم هاي آبادان، بندرعباس، امام خمینی شازند و کرمانشاه در شهر مهاجران برگزار شد تيم فوتبال فرزندان اين شركت توانست با اختلاف يك امتياز بعد از آبادان مقام دوم را از آن خود كند و تیم کرمانشاه سوم شد .

به گزارش روابط عمومي پالايشگاه امام خميني(ره) شازند در مراسم اختتامیه اين بازيها كه با حضور آقای کشاورزی سرپرست عملیات غیر صنعتی تولید در پالایش و پخش و مسئولین امور اداری و روابط عمومی پالایشگاه بر گزارشد لوح یادبود و جوایز بازیکنان ،مربیان و سرپرستان اهدا شد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم جوانان پالایشگاه امام خمینی شازند تقديم گرديد و در پايان از فريدون لقمان رياست هيئت فوتبال پالايشگاههاي كشور پس از ۳۲ سال خدمت در صنعت نفت و ۱۶ سال فعاليت در ورزش فوتبال تشکر و قدردانی بعمل آمد