کسب مقام دوم تیم فوتبال شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند درپالایشگاهای کشور

در مسابقات فوتبال جوانان (فرزندان کارکنان ) شرکتهای پالایشی کشورکه به میزبانی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند به مدت ۳ روز و با حضورتیم های آبادان، بندرعباس، امام خمینی شازند و کرمانشاه در شهر مهاجران برگزار شد تیم فوتبال فرزندان این شرکت توانست با اختلاف یک امتیاز بعد از آبادان مقام دوم را از آن خود کند و تیم کرمانشاه سوم شد .. .

در مسابقات فوتبال جوانان (فرزندان کارکنان ) شرکتهای پالایشی کشورکه به میزبانی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند به مدت ۳ روز و با حضورتیم های آبادان، بندرعباس، امام خمینی شازند و کرمانشاه در شهر مهاجران برگزار شد تیم فوتبال فرزندان این شرکت توانست با اختلاف یک امتیاز بعد از آبادان مقام دوم را از آن خود کند و تیم کرمانشاه سوم شد .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در مراسم اختتامیه این بازیها که با حضور آقای کشاورزی سرپرست عملیات غیر صنعتی تولید در پالایش و پخش و مسئولین امور اداری و روابط عمومی پالایشگاه بر گزارشد لوح یادبود و جوایز بازیکنان ،مربیان و سرپرستان اهدا شد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم جوانان پالایشگاه امام خمینی شازند تقدیم گردید و در پایان از فریدون لقمان ریاست هیئت فوتبال پالایشگاههای کشور پس از ۳۲ سال خدمت در صنعت نفت و ۱۶ سال فعالیت در ورزش فوتبال تشکر و قدردانی بعمل آمد