معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از فرایند تولیدات پالایشگاه امام خمینی (ره)شازند بازدید نمود

مهندس اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در بازدید خود از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند، ، حمایتهای همه جانبه خود و دیگر مسئولین استان را از پالایشگاه به عنوان یک برند موفق در استان اعلام نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در این بازدید که آقایان آبایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آدینه مدیر کل امنیتی و انتظامی ، معاونین و تنی چند از مسئولین استان و شهرستان شازند حضور داشتند، ابتدا مهندس امین ضمن خیر مقدم گزارش کاملی از فرایند تولیدات شرکت بعنوان اولین پالایشگاه عصر انقلاب ارائه و گفت: این شرکت با ظرفیت روزانه ۲۵۰ هزار بشکه نفت خام مدرن ترین پالایشگاه خاورمیانه است که در حال حاضر ۱۶ میلیون لیتر بنزین و ۱۲ میلیون لیتر گازوئیل در روز با استانداردهای جهانی یورو ۴ تولید می کند .
وی با اشاره به طرح توسعه پالایشگاه افزود: این طرح به عنوان تحولی عظیم از سال ۸۵ با هدف ارتقاء کیفی محصولات و افزایش تولید بنزین شروع شد و در سال ۸۹ با حداکثری سازی تولید بنزین و ایجاد ارزش افزوده راه اندازی شد که تولیدات آن برای استان و کشور حائز همیت و استراتژیک است.
سپس اکرمی ضمن عرض خدا قوت و تشکر از مهندس امین و همکاران ایشان گفت: بسیار خرسندم در مدت کوتاهی که به این استان آمده ام اولین واحد اقتصادی و صنعتی که مورد بازدید قرار داده ایم پالایشگاه است و دلیلش استراتژیک بودن صنعت نفت و نقش و جایگاه مجموعه پالایشگاه در اقتصاد ملی و نیز مقوله اشتغال و تولید آن در استان و کشور است .
معاون استاندار در جریان بازدید از پالایشگاه شازند با تاکید بر اینکه استانداری از این مجموعه نفتی حمایت
می کند افزود: مجموعه استانداری و دیگر دستگاههای دولتی به پالایشگاه کمک خواهند کرد که تنها دغدغه شما فقط تولید و افزایش کیفیت محصولات باشد و دیگر مسائل را مجموعه ما حل خواهد نمود .
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر شرایط اقتصادی جامعه مثل گذشته نیست تصریح کرد : مجموعه صنعت نفت در حوزه بنگاههای اقتصادی نیز دارای رتبه بالایی است و این پالایشگاه یک برند ، هم برای شهرستان شازند و هم استان مرکزی است و این مورد جهت عبور از وضعیت اقتصادی کنونی برای رسیدن به شرایط بهتر بسیار قابل اهمیت است که ما می توانیم با کمک هم به یک شرایط مطلوب تری در سطح استان و کشور برسیم
در پایان معاون استاندار از مجموعه واحدهای عملیاتی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند بازدید کرد.