مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته مقدس بسیج جام شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی

به مناسبت گرامیداشت هفته مقدس بسیج و با موافقت مدیرعامل محترم و به منظور ایجاد شور و نشاط سالم در بین همکاران و خانواده های آنان ، سومین دوره از مسابقات فوتسال کارکنان بسیجی شرکت ، جام پاسدار مدافع حرم شهید مهدی طهماسبی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی در سالن مجموعه ورزشی شرکت برگزار گردید.
این دوره از رقابت ها با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه ۴ تیمی به شکل گروهی برگزار گردید .
تقابل تمامی تیم ها با حساسیت و هیجان زیادی همراه بود و حضور تماشاگران مشتاق ، خانواده های محترم کارکنان و تشویق آنها ، هیجان و نشاط را در بین شرکت کنندگان ایجاد نمود.
از نکات مثبت این مسابقات اینکه ، تمامی قوانین و مقررات توسط تمامی تیم ها بطور کامل رعایت گردیدکه این موضوع باعث رضایت حداکثری شرکت کنندگان و تیم داوری در این دوره بود.
در دیدار رده بندی تیم اداره HSE با نتیجه ۲ بر ۱ از سد تیم اداره حمل و نقل گذشت و به مقام سوم رسید و در دیدار فینال که بین تیمهای پالایش ۵ ((الف))و تعمیرات برق برگزار گردید ؛در یک دیدار جذاب و تماشایی دو تیم پس از تساوی یک بر یک ؛ در ضربات پنالتی تیم پالایش ۵((الف)) موفق شد با نتیجه چهار بر سه به پیروزی برسد و مقام قهرمانی و تیم تعمیرات برق مقام دوم مسابقات را کسب نماید.
مراسم اختتامیه مسابقات نیز با حضور جناب آقای مهندس امین مدیرعامل محترم شرکت؛ حجت الاسلام و المسلمین نیکزاد امام جمعه شهر مهاجران؛ جناب سرهنگ ربیعی رئیس سازمان بسیج کارگری استان مرکزی ؛ جناب سرگرد عباسی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شازند و جناب سروان بابایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بختیاری مهاجران ، مدیران و مسئولین شرکت برگزار گردید.
و در پایان با اهدای لوح تقدیر ، جام و هدیه از تیمهای برتر ، بهترین گلزن و بازیکن و پرشور ترین تیم حاضر در مسابقات (تیم رستوران) تقدیر به عمل آمد .