اولین یادواره شهید محمد مهدی سلیمانی و شهدای منسوب به کارکنان شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اولین یادواره شهید محمد مهدی سلیمانی و شهدای منصوب به کارکنان در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس به همت امور ایثارگران ، پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی و ستاد یادواره با حضور سردار حاج حسین آل اسحاق از فرماندهان دوران ۸ سال دفاع مقدس و لشکر همیشه پیروز ۱۷ علی ابن ابیطالب ، مهندس امین مدیرعامل ، جناب سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه ناحیه شازند به همراه کلیه مسئولین سپاه ، خانواده معظم شهید سلیمانی ، ائمه جمعه ، جمع کثیری از فرزندان و برادران شهدا به همراه بسیجیان شرکت برگزار گردید .
در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی توسط گروه موزیک ، مهندس امین مدیرعامل شرکت ضمن گرامیداشت دلاور مردی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ، تکریم شهدا و خانواده آنان و انتقال این تفکر را به نسل جوان از اهم وظایف مسئولان دانستند . ایشان در ادامه از اقدامات صورت پذیرفته در هفته دفاع مقدس و برگزاری این یادواره تقدیر نمودند .

سپس امیر ولیئی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی ضمن تبریک ایام هفته دفاع مقدس و تجلیل از رشادتهای همه شهدا ، رزمندگان و ایثارگران گزارشی را از روند شکل گیری تا برگزاری یادواره شهدا و همچنین اقدامات صورت پذیرفته در این هفته ارائه نمودند .
در ادامه سردار آل اسحاق معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیر عامل کشور به ایراد سخنرانی پرداختند و بیان نمودند راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی تنها بازگشت به تکرات و عملکردی است که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اجرا نمودند که نتیجه آن پیروزی سپاه اسلام و ندادن حتی یک وجب خاک از میهن سلامی بود.
ایشان در ادامه به تبیین نقش باورهای دینی و تفکرات انقلابی در پیروزی های رزمندگان اسلام پراختند و با شرایط امروزی مقایسه نمودند .
در روند برگزاری یادواره حاج محمد کریمی به مدح و ثنای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ، گروه سرود مدافعان حرم ، پخش کلیپ و اهدا جوایز به بسیجیان نمونه از برنامه های اجرایی بوده است .