اولین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان حادثه دیده واحد آیزوماکس شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند

اولین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان و تجلیل از ایثارگری همکاران حادثه دیده واحد آیزوماکس در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند در دومین روز از هفته دفاع مقدس اولین مراسم بزرگداشت ایثارگری های همکاران حادثه دیده و گرامیداشت جانباختگان فداکار واحد آیزوماکس در سال ۱۳۷۶ به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی واداره مددکاری و امور ایثارگران پالایشگاه با حضور مهندس امین مدیرعامل محترم شرکت ، مدیران ، مسئولین و جمع کثیری از بسیجیان سلحشور شرکت برگزار گردید.
در این مراسم مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از برگزار کنندگان، تجلیل از غیور مردی های همکاران عزیزی که در سنگر صنعت جان خود را از دست دادند و یا دچار نقص عضو گردیدند را برخود واجب دانسته و تقارن برگزاری این برنامه با هفته دفاع مقدس را که یادآور از خودگذشتگی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در راه اعتلای اسلام و انقلاب می باشد گرامی دانستند.
در پایان مراسم با قرائت فاتحه و گل باران محل وقوع حادثه یاد و خاطره ایثارگری و جانفشانی همکاران گرامی داشته شد و با اهدای گل و هدیه ای از آقایان ده نمکی ، کهریزی ، مهراد ، محمدی و صمدی که در آن سال دچار سانحه شده بودند تقدیر به عمل آمد.