۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

اولين مراسم گراميداشت ياد و خاطره جانباختگان حادثه ديده واحد آيزوماكس شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند

اولين مراسم گراميداشت ياد و خاطره جانباختگان و تجليل از ايثارگري همكاران حادثه ديده واحد آيزوماكس در شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند برگزار گرديد .
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند در دومين روز از هفته دفاع مقدس اولين مراسم بزرگداشت ايثارگري هاي همكاران حادثه ديده و گراميداشت جانباختگان فداكار واحد آيزوماكس در سال ۱۳۷۶ به همت پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي واداره مددكاري و امور ايثارگران پالايشگاه با حضور مهندس امين مديرعامل محترم شركت ، مديران ، مسئولين و جمع كثيري از بسيجيان سلحشور شركت برگزار گرديد.
در اين مراسم مدير عامل شركت ضمن قدرداني از برگزار كنندگان، تجليل از غيور مردي هاي همكاران عزيزي كه در سنگر صنعت جان خود را از دست دادند و يا دچار نقص عضو گرديدند را برخود واجب دانسته و تقارن برگزاري اين برنامه با هفته دفاع مقدس را كه يادآور از خودگذشتگي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي در راه اعتلاي اسلام و انقلاب مي باشد گرامي دانستند.
در پايان مراسم با قرائت فاتحه و گل باران محل وقوع حادثه ياد و خاطره ايثارگري و جانفشاني همكاران گرامي داشته شد و با اهداي گل و هديه اي از آقايان ده نمكي ، كهريزي ، مهراد ، محمدي و صمدي كه در آن سال دچار سانحه شده بودند تقدير به عمل آمد.