۲۲ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم استقبال از ۳۰۰۰ نفركاركنان شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند در بدو ورود به پالايشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گرديد.

مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات قرآن كريم، نهج‌به گزارش روابط عمومي شركت پالايش امام خميني (ره ) شازند مراسم استقبال از ۳۰۰۰ نفر از كاركنان دربدو ورود به شركت و همچنين زيارت پر فيض عاشورا به همت پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي پالايشگاه برگزار گرديد……. .

اين مراسم با شكوه كه با نصب و تزئين طاق نصرت ، نصب عكس شهدا در مسير ورودي و بر پايي اسپند ، ايستگاه صلواتي، و انداختن چفيه برگردن كاركنان و بسيجيان توسط مديران شركت و فرماندهان سپاه و بسيج كه نماد ايثار و شهادت مي باشند حال و هواي خاصي به تلاشگران و رزمندگان جنگ اقتصادي بخشيده بود كه تداعي كننده و يادآور استقبال از رزمندگان اسلام در ورود به خط هاي مقدم جبهه كه با در آغوش گرفتن يكديگر و ايجاد الفت و دوستي، ايجاد روحيه¬ و حس برادري و همدلي و يكپارچگي بود كه امروز اين مهم در پالايشگاه امام خميني(ره) صورت پذيرفت. در ادامه اين تجديد پيمان با ايثارگري هاي شهداي هشت سال دفاع مقدس مراسم پر فيض زيارت عاشورا با مداحي ذاكرين اهل بيت (ع) و حضور پرشور بسيجيان پايگاه شهيد رجايي پالايشگاه، حضرت حجت السلام والمسلمين نيك زاد امام جمعه محترم شهر مهاجران، مدير عامل محترم و كليه مسئولين شركت، مسولين و فرماندهان سپاه شهرستان شازند برگزار گرديد كه در پايان مراسم همه حاضرين نيز بر سر سفره حضرت اباعبدا… حسين (ع) اطعام نمودند.