۰۴ بهمن ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه
آمار بازديد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور ۳۰۰ نفر از بسیجیان در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسمی با حضور مدیران, مسئولین , بسیجیان پالایشگاه, سپاه ناحیه شازند, سرپرست محترم و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی برگزار گردید.. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند این مراسم از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت و ترجمه آیاتی از قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی در سالن آموزش با ذکر دکلمه ای از شهدای ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد

و مهندس رجبی سرپرست محترم و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجائی ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک هفته دفاع مقدس از درگاه ایزد منان خواستار توفیق قدردانی از ایثارگری شهیدان دفاع مقدس و ادامه راه ایشان شد و گفت قرآن و اهل بیت(ع) دو منبع موثق ارزش و مقام جهاد در راه خداهستند.

سرپرست شرکت خاطر نشان ساخت: روز به روز به عزت این نظام اضافه می شود و این به خاطر برکت خون شهدا می باشد. وی در ادامه سه هدف افزایش فرآورده های نفتی کل کشور،افزایش ظرفیت بنزین از ۴ میلیون لیتر به ۱۶ میلیون لیتر و بالا بردن راندمان و کیفیت محصولات را سه هدف اصلی و مهم طرح توسعه این پالایشگاه دانست و گفت که این یک طرح بسیار بزرگ و ملی است که مقام معظم رهبری روی این موضوع عنایت داشته و ما نیز به عنوان سربازان ایشان انجام وظیفه می نماییم. سپس با عنوان اینکه بسیج برکت کشور و نیز این پالایشگاه است از کلیه بسیجیان عزیز خواست تا تفکر بسیجی و این شجره طیبه را گسترش داده و فرهنگ بسیجی را در بین کارکنان این شرکت ترویج دهند و در هر مقام و پستی که قرار گرفتند باید با عمل و رفتار خود به بسیج عزت دهند.

در ادامه سردار قاسمی جانشین محترم سپاه روح ا… منطقه مرکزی با تبریک دهه کرامت سخنان خود را آغاز و یاد آور ساختند که این دنیا ،جوانی،شور و نشاط ،حیات انسانی و غیره را همه و همه می گیرد و هر آن چیزی را که به ما می دهد محدودیت زمانی و مکانی دارد.پس بدانید معامله با خدا ماندنی است و آنهایی که با خدا معامله می کنند محدودیت زمانی و مکانی ندارند.

در پایان از نفرات اول تا سوم مسابقات تیر اندازی و دومیدانی که بمناسبت هفته دفاع مقدس در سطح کارکنان برگزار شده بود با لوح یادبود و جوایز نقدی تقدیر شد