مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور ۳۰۰ نفر از بسیجیان در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسمی با حضور مدیران, مسئولین , بسیجیان پالایشگاه, سپاه ناحیه شازند, سرپرست محترم و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی برگزار گردید.. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند این مراسم از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت و ترجمه آیاتی از قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی در سالن آموزش با ذکر دکلمه ای از شهدای ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد

و مهندس رجبی سرپرست محترم و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجائی ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک هفته دفاع مقدس از درگاه ایزد منان خواستار توفیق قدردانی از ایثارگری شهیدان دفاع مقدس و ادامه راه ایشان شد و گفت قرآن و اهل بیت(ع) دو منبع موثق ارزش و مقام جهاد در راه خداهستند.

سرپرست شرکت خاطر نشان ساخت: روز به روز به عزت این نظام اضافه می شود و این به خاطر برکت خون شهدا می باشد. وی در ادامه سه هدف افزایش فرآورده های نفتی کل کشور،افزایش ظرفیت بنزین از ۴ میلیون لیتر به ۱۶ میلیون لیتر و بالا بردن راندمان و کیفیت محصولات را سه هدف اصلی و مهم طرح توسعه این پالایشگاه دانست و گفت که این یک طرح بسیار بزرگ و ملی است که مقام معظم رهبری روی این موضوع عنایت داشته و ما نیز به عنوان سربازان ایشان انجام وظیفه می نماییم. سپس با عنوان اینکه بسیج برکت کشور و نیز این پالایشگاه است از کلیه بسیجیان عزیز خواست تا تفکر بسیجی و این شجره طیبه را گسترش داده و فرهنگ بسیجی را در بین کارکنان این شرکت ترویج دهند و در هر مقام و پستی که قرار گرفتند باید با عمل و رفتار خود به بسیج عزت دهند.

در ادامه سردار قاسمی جانشین محترم سپاه روح ا… منطقه مرکزی با تبریک دهه کرامت سخنان خود را آغاز و یاد آور ساختند که این دنیا ،جوانی،شور و نشاط ،حیات انسانی و غیره را همه و همه می گیرد و هر آن چیزی را که به ما می دهد محدودیت زمانی و مکانی دارد.پس بدانید معامله با خدا ماندنی است و آنهایی که با خدا معامله می کنند محدودیت زمانی و مکانی ندارند.

در پایان از نفرات اول تا سوم مسابقات تیر اندازی و دومیدانی که بمناسبت هفته دفاع مقدس در سطح کارکنان برگزار شده بود با لوح یادبود و جوایز نقدی تقدیر شد