۲۹ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس با حضور ۳۰۰ نفر از بسيجيان در شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس مراسمي با حضور مديران, مسئولين , بسيجيان پالايشگاه, سپاه ناحيه شازند, سرپرست محترم و فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد رجايي برگزار گرديد.. .

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند اين مراسم از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت و ترجمه آياتي از قرآن مجيد و سرود جمهوري اسلامي در سالن آموزش با ذكر دكلمه اي از شهداي ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد

و مهندس رجبي سرپرست محترم و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجائي ضمن خير مقدم به حضار و تبريك هفته دفاع مقدس از درگاه ايزد منان خواستار توفيق قدرداني از ايثارگري شهيدان دفاع مقدس و ادامه راه ايشان شد و گفت قرآن و اهل بيت(ع) دو منبع موثق ارزش و مقام جهاد در راه خداهستند.

سرپرست شرکت خاطر نشان ساخت: روز به روز به عزت این نظام اضافه می شود و این به خاطر برکت خون شهدا می باشد. وی در ادامه سه هدف افزایش فرآورده های نفتی کل کشور،افزایش ظرفیت بنزین از ۴ میلیون لیتر به ۱۶ میلیون لیتر و بالا بردن راندمان و کیفیت محصولات را سه هدف اصلی و مهم طرح توسعه این پالایشگاه دانست و گفت كه اين يك طرح بسيار بزرگ و ملي است که مقام معظم رهبري روي اين موضوع عنايت داشته و ما نيز به عنوان سربازان ايشان انجام وظیفه می نماییم. سپس با عنوان اینکه بسیج برکت کشور و نیز این پالایشگاه است از کلیه بسیجیان عزیز خواست تا تفکر بسیجی و این شجره طیبه را گسترش داده و فرهنگ بسیجی را در بین کارکنان این شرکت ترویج دهند و در هر مقام و پستی که قرار گرفتند باید با عمل و رفتار خود به بسيج عزت دهند.

در ادامه سردار قاسمی جانشین محترم سپاه روح ا… منطقه مرکزی با تبریک دهه کرامت سخنان خود را آغاز و یاد آور ساختند که این دنیا ،جوانی،شور و نشاط ،حیات انسانی و غیره را همه و همه می گیرد و هر آن چیزی را که به ما می دهد محدودیت زمانی و مکانی دارد.پس بدانید معامله با خدا ماندنی است و آنهایی که با خدا معامله می کنند محدودیت زمانی و مکانی ندارند.

در پايان از نفرات اول تا سوم مسابقات تير اندازي و دوميداني كه بمناسبت هفته دفاع مقدس در سطح كاركنان برگزار شده بود با لوح يادبود و جوايز نقدي تقدير شد