دومین دوره از سلسله اردوهای فرهنگی ، مودتی بسیجیان پایگاه مقاومت شهید رجایی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند دومین دوره از سلسله اردوهای فرهنگی ، مودتی بسیجیان پایگاه مقاومت شهید رجایی با هدف حفظ و انسجام بسیجیان شرکت با حضور جناب آقای مهندس امین مدیرعامل محترم شرکت به همراه سایر روسا و مدیران و جمع کثیری از همکاران ارجمند در منطقه کوهستانی مشهد گرمه فراهان برگزار گردید .
این گزارش می افزاید همکاران بسیجی از ساعت ۱۶ از جلوی شرکت به طرف منطقه پیش بینی شده حرکت نمودند و از ساعت ۱۸ مراسم با سخنرانی جناب آقای مهندس امین به صورت رسمی آغاز شد .
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این برنامه که باعث افزایش دوستی و صمیمیت بیشتر بین همکاران محترم می باشد . ایشان برگزاری این اردوها را در بالا بردن سطح آمادگی همکاران محترم بسیجی بسیار مفید دانستند .
ایشان در ادامه لباس بسیجی را که برتن عزیزان بسیجی است را مقدس دانستند و افزودند بدلیل شرکت در جلسه ای همزمان با این اردو نتوانستند ملبس به لباس بسیجی در این مکان حاضر گردند .
در ادامه اردو مسابقات تیراندازی ،دارت ، برنامه های فرهنگی و مذهبی برگزار گردید و سپس حاج ملکی (رئیس سازمان بسیج طلاب استان مرکزی) ایراد سخنرانی نمودند. بسیجیان همزمان با اذان مغرب نماز جماعت را اقامه نمودند و روزه خود را در جوار امام زاده محسن افطار نمودند و در پایان کلاسهای سلاح شناسی و ستاره شناسی و رزم شبانه همراه با نور افشانی اجراء گردید .