۲۴ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

برگزاری اردوي فرهنگي، مودتي مقاومت و ايثار به همت پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند، اولين دوره اردوي فرهنگي، مودتي مقاومت و ايثار به همت پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي پالايشگاه در منطقه عمومي اراك، مشهد گرمه برگزار گرديد.
با توجه به پيش بيني ها و اقداماتي كه در اين راستا صورت پذيرفته بود، تعداد ۱۴۵ نفر از بسيجيان همكار راس ساعت ۱۷ از شركت خارج شده، در قالب گروههاي ۱۵ نفره كه از قبل تقسيم شده بودند سوار ميني بوس ها شدند. در ابتدا و پس از زيارت امامزاده مدفون در اين روستا و پس از انسجام اوليه كلاس آمادگي رزم و سلاح شناسي براي بسيجيان برگزار گرديد.
در راستاي برگزاري اين اردو يكسري مسابقات تيراندازي با تفنگ بادي و تپانچه و همچنين مسابقات دارت براي حاضرين برگزار گرديد كه در ايجاد شور و نشاط و همچنين تداوم آمادگي حاضرين بسيار مناسب بود.
با نزديك شدن لحظات ملكوتي اذان، نماز مغرب و عشاء به جماعت برگزار گرديد و سپس همگي بر سر سفره لطف پروردگار افطار نمودند كه فضاي بسيار صميمي و دوستانه اي حاكم بود.
بعد از صرف افطار و شام؛ حجت الاسلام دكتر نوروزي استاد برجسته حوزه و دانشگاه در باب مسائل اخلاقي و پايبندي به كار و از خود گذشتگي مطالبي را بيان نمودند و به نفرات برتر مسابقات ورزشي و فرهنگي انجام شده در اردو هدايايي بدست مديرعامل محترم شركت اهدا گرديد.
در پايان اين اردوي صميمي، برنامه ستاره شناسي و پياده روي شبانه به همراه نورافشاني و تاكتيك هاي شبانه جنگي جهت ارتقاء آمادگي بسيجيان  و ايجاد روحيه كار گروهي برگزار گرديد كه مورد رضايت همگان قرار گرفت.