برگزاری اردوی فرهنگی، مودتی مقاومت و ایثار به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند، اولین دوره اردوی فرهنگی، مودتی مقاومت و ایثار به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی پالایشگاه در منطقه عمومی اراک، مشهد گرمه برگزار گردید.
با توجه به پیش بینی ها و اقداماتی که در این راستا صورت پذیرفته بود، تعداد ۱۴۵ نفر از بسیجیان همکار راس ساعت ۱۷ از شرکت خارج شده، در قالب گروههای ۱۵ نفره که از قبل تقسیم شده بودند سوار مینی بوس ها شدند. در ابتدا و پس از زیارت امامزاده مدفون در این روستا و پس از انسجام اولیه کلاس آمادگی رزم و سلاح شناسی برای بسیجیان برگزار گردید.
در راستای برگزاری این اردو یکسری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه و همچنین مسابقات دارت برای حاضرین برگزار گردید که در ایجاد شور و نشاط و همچنین تداوم آمادگی حاضرین بسیار مناسب بود.
با نزدیک شدن لحظات ملکوتی اذان، نماز مغرب و عشاء به جماعت برگزار گردید و سپس همگی بر سر سفره لطف پروردگار افطار نمودند که فضای بسیار صمیمی و دوستانه ای حاکم بود.
بعد از صرف افطار و شام؛ حجت الاسلام دکتر نوروزی استاد برجسته حوزه و دانشگاه در باب مسائل اخلاقی و پایبندی به کار و از خود گذشتگی مطالبی را بیان نمودند و به نفرات برتر مسابقات ورزشی و فرهنگی انجام شده در اردو هدایایی بدست مدیرعامل محترم شرکت اهدا گردید.
در پایان این اردوی صمیمی، برنامه ستاره شناسی و پیاده روی شبانه به همراه نورافشانی و تاکتیک های شبانه جنگی جهت ارتقاء آمادگی بسیجیان  و ایجاد روحیه کار گروهی برگزار گردید که مورد رضایت همگان قرار گرفت.