پیام تبریک نوروزی سال ۹۷ مدیر عامل

علیرضا امین در پیامی،  ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال جدید؛ از تلاش شبانه روزی یکایک همکاران تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح است:

فصل بهار آمد و بلبل ز شوق یار                     سرداد نوای عشق به هر گوشه و کنار
کای خفتگان صلاح سحر رسیده است                 خیزید و سر نهید به دامان آن نگار
زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی                       از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند، باشد تا در ترنم این رویش سبز، به تولدی دوباره بیاندیشیم، تولدی برای فردا.
بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.
خدا را سپاسگزارم سال نو را در حالی آغاز می کنیم که توانسته ایم با یاری پروردگار متعال و با کوشش بی وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش شرکت، سند افتخار دیگری بر تلاش صنعت مردان پرتوان در رسیدن به آرمان، استقلال اقتصادی و پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت رسانی به مردم عزیز بیافزاییم و با کسب افتخاراتی نظیر تلاش در جهت تولید و کیفیت محصولات و فرآورده ها با توجه به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و محیط زیست، با نگاه به ابعاد مذهبی، فرهنگی، ورزشی و ارتباط موثر و کرامت انسانی کارکنان و خانواده محترم آنان و گروههای ذینفع در راستای اهداف سازمان و وزارت نفت و دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ گامی برداریم.
امیدوارم در آستانه فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو و تبریک این ایام خجسته همواره سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید.
فرصت را غنیمت شمرده از تلاش شبانه روزی یکایک همکاران محترم در طول سال گذشته تشکر و قدردانی می نمایم.

تصویر (مجهز به لینک)