۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

پیام تبریک نوروزی سال ۹۷ مدیر عامل

علیرضا امین در پیامی،  ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال جدید؛ از تلاش شبانه روزی یکایک همکاران تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح است:

فصل بهار آمد و بلبل ز شوق يار                     سرداد نواي عشق به هر گوشه و كنار
كاي خفتگان صلاح سحر رسيده است                 خيزيد و سر نهيد به دامان آن نگار
زكوي يار مي آيد نسيم باد نوروزي                       از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي
بهار، رستاخيز طبيعت و پيام آور تحول و تازگي است و ما را به تاملي در خويشتن خويش فرا مي خواند، باشد تا در ترنم اين رويش سبز، به تولدي دوباره بيانديشيم، تولدي براي فردا.
بهار نماد جلوه گاه الهي در باز آفرينش طبيعت است و نوروز طليعه اين دگرگوني شگرف و پيامي است به آدمي براي از خود رستن و به او پيوستن.
خدا را سپاسگزارم سال نو را در حالي آغاز مي كنيم كه توانسته ايم با ياري پروردگار متعال و با كوشش بي وقفه و همت بلند شما همكاران گرامي و زحمتكش شركت، سند افتخار ديگري بر تلاش صنعت مردان پرتوان در رسيدن به آرمان، استقلال اقتصادي و پيمودن مراحل بالندگي و پيشرفت و ارتقاي خدمت رساني به مردم عزيز بيافزاييم و با كسب افتخاراتي نظير تلاش در جهت توليد و كيفيت محصولات و فرآورده ها با توجه به ايمني و بهداشت شغلي كاركنان و محيط زيست، با نگاه به ابعاد مذهبي، فرهنگي، ورزشي و ارتباط موثر و كرامت انساني كاركنان و خانواده محترم آنان و گروههاي ذينفع در راستاي اهداف سازمان و وزارت نفت و دولت تدبير و اميد در سال ۹۶ گامي برداريم.
اميدوارم در آستانه فرارسيدن روزهاي نويدبخش بهار و آغاز سال نو و تبريك اين ايام خجسته همواره سالي توام با سلامت، سعادت و شادكامي را در كنار خانواده محترم سپري نماييد.
فرصت را غنيمت شمرده از تلاش شبانه روزي يكايك همكاران محترم در طول سال گذشته تشكر و قدرداني مي نمايم.

تصویر (مجهز به لینک)