۱۹ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

با حضور مهندس خسرواني معاون مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش مراسم معارفه مدیر عامل پالايشگاه نفت امام خميني(ره) شازند انجام شد

دوشنبه ۲۴/۱۰/۹۲ مهندس شيرازي زاده طی حکمی از سوی مهندس كاظمي معاون وزير نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش ، به عنوان مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند منصوب گردید…

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني شازند، در مراسم توديع و معارفه مدیر عامل اين شركت، مهندس خسرواني به نمايندگي از طرف مهندس كاظمي معاون محترم وزير نفت ، با تشكر و قدرداني از مهندس ميرقادري و مهندس شاهوردي به جهت راهبري اين پالايشگاه در شرايط سخت و همزماني آن با راه اندازي واحدهاي جديد اين پروژه ملي در شرايط تحريم كه با درايت و تلاش به بهره برداري رسيد گفت: هركسي در هر گوشه از اين مملكت قدمي برداشته قطعا مورد توجه حضرت حق خواهد بود و انشالله پاداش اصلي را ، خداي منان به آنها عطا خواهد كرد و شكرگزاريم كه اين مجموعه با عنايت خدا و تلاش همه همكاران بويژه مديريت قبلي به سرانجام خوبي رسيد و اميدواريم كه اين روند با انتصاب مديران جديد و تلاش و پويايي بيشتر ادامه يابد و انتظار است در اين شرايط توقف نداشته باشيم كه اين مسئوليت ها زود گذربوده و از عنايتهاي خداوند براي امتحان است و هر تغييرمسئوليت بايد يك گام به جلو باشد . وي گفت : من به شخصه به كلمه پست اعتقادي ندارم و از آن به عنوان مسئوليت ياد مي كنم كه نصيب ما مي شود و اميدوارم با ياد خدا و تلاش و هم فكري همه همكاران بخصوص دوستان حاضر در اين جلسه بصورت يد واحد با همدلي و همراهي هم مانند گذشته اين مسئوليت بزرگ را با گامهاي استوارتر و پويايي بيشتر به سرمنزل مقصود برسانيم . مهندس خسرواني در ادامه افزود: تيمهاي مديريتي همانند حلقه هاي زنجير هستند كه اين حلقه ها ممكن است تغيير كند ولي اين زنجير ثابت است كه مي بايست با همدلي شما عزيزان هميشه منسجم و متصل بماند .

در ادامه مهندس ميرقادري گفت: بسيار خوشحال هستم از روزي كه اين ماموريت به اينجانب داده شده توانستم با كمك دوستان همه بندهاي آن را پوشش داده و خدماتي كه قرار بود به پرسنل داده شود تا جايي كه قوانين اجازه مي داد و در اختيار ما بود به منظور جبران بخش كوچكي از زحمات كاركنان دريغ ننموديم و در بحث فرهنگي و مديريتي سازمان نيز سعي كرديم با حفظ نفرات قبلي و بالا بردن عزت آنها اين پروژه را به ثمر برسانيم. وي گفت : طراحي ما با توجه به راه اندازي كليه واحدها روزانه ۱۶ ميليون ليتر بنزين در نظر گرفته شده بود كه خوشبختانه توانستيم آنرا گاها تا ۲۰ ميليون ليتر در روز هم رقم بزنيم و خدا را شكر اين اتفاق ميمون و مبارك بدون هيچ حادثه جدي و تأخيري دراين پروژه انجام گرديد و ما امروز سربلند هستيم و همچنين تعميرات اساسي در بهترين شرايط خودش و حتي زودتر از زمان مقرر به دست همين متخصصين داخلي صورت پذيرفت. مير قادري افزود : ما ۲۰۸ پست سازماني را ايجاد و همه پست هاي سازماني را ارتقاء داديم و به شخصه معتقد هستم اين جا بجايي ها براي ارتقاء بيشتر بايد صورت پذيرد. اميدوار هستم همه اعضاي اين خانواده ما را به خاطر قصورها ببخشند و در انتها خدمت دوست عزيزم مهندس شيرازي زاده و مهندس جمشيدي تبريك عرض نموده و آرزو دارم بتوانند اين كار سنگين را با مديريت دقيق و موثر خود به نحو احسن انجام دهند.

سخنران بعدی مهندس شيرازي زاده مدیر عامل جدید پالایشگاه امام خمینی شازند بود که گفت: از بزرگان ياد گرفتيم كه پيغمبر اكرم(ص) براي ۲ امر “عقلانيت و عدالت” مبعوث شدند.انشاءا… ما هم بتوانم اين ۲ محور را چراغ راه خود قرار دهيم وبر اساس عقلانيت و عدالت اين سيستم عظيم را راهبري و هدايت نموده و به سرانجام مفيد در جهت اعتلاي كشور عزيزمان برسانيم. وي گفت: البته شانه هاي ما توانايي اين مسئوليت را ندارد مگر با لطف خدا و همياري شما عزيزان وسايرهمكارن گرامي . مهندس شيرازي زاده افزود : من قطره اي هستم از درياي وجود شما. وفاق و همدلي شماست كه مي تواند سازمان را تعالي ببخشد و البته در رأس هر سازمان نيروي انساني قرار دارد. وي ياد تمام مديران از گذشته تا حال را گرامي داشته و گفت :اميدوار هستم بتوانيم در كنار هم و منسجم، بيش از پيش به مملكت خود خدمت نمائيم.

در ادامه مهندس شاهوردي ضمن تبريك و آرزوي توفيق براي منتخبين مسئوليت جديد گفت: در طي ۳ سال گذشته كه اين مسئوليت بر عهده ما بود، هر ماه با راه اندازي واحدهاي جديد بصورت ايمن توانستيم افتخاري براي كشور به ارمغان آوريم واين افتخاريست كه خدا را شكر بدون حادثه ناتوان كننده اي با ميمنت و مباركي و با همدلي و تلاش همه همكاران به ثمر نشست و هم اكنون اين شركت با ظرفيت اصلي در چرخه توليد قرار دارد . وي از همكاري بسيار صميمانه و دوستانه همه عزيزان و جديت آنها در كار تشكر نموده و حلاليت خواست.

در پایان حکم مسئولیت مهندس شيرازي زاده توسط معاون مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش همراه یک جلد قرآن کریم و همچنين حكم مهندس علي جمشيدي به عنوان مدير عمليات تقدیم ایشان گردید و از مهندس مير قادري به لحاظ مديريت پالایشگاه و مهندس شاهوردي به لحاظ مدير عمليات تجلیل بعمل آمد. .. . . . . .