با حضور مهندس خسروانی معاون مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش مراسم معارفه مدیر عامل پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند انجام شد

دوشنبه ۲۴/۱۰/۹۲ مهندس شیرازی زاده طی حکمی از سوی مهندس کاظمی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش ، به عنوان مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند منصوب گردید…

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند، در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل این شرکت، مهندس خسروانی به نمایندگی از طرف مهندس کاظمی معاون محترم وزیر نفت ، با تشکر و قدردانی از مهندس میرقادری و مهندس شاهوردی به جهت راهبری این پالایشگاه در شرایط سخت و همزمانی آن با راه اندازی واحدهای جدید این پروژه ملی در شرایط تحریم که با درایت و تلاش به بهره برداری رسید گفت: هرکسی در هر گوشه از این مملکت قدمی برداشته قطعا مورد توجه حضرت حق خواهد بود و انشالله پاداش اصلی را ، خدای منان به آنها عطا خواهد کرد و شکرگزاریم که این مجموعه با عنایت خدا و تلاش همه همکاران بویژه مدیریت قبلی به سرانجام خوبی رسید و امیدواریم که این روند با انتصاب مدیران جدید و تلاش و پویایی بیشتر ادامه یابد و انتظار است در این شرایط توقف نداشته باشیم که این مسئولیت ها زود گذربوده و از عنایتهای خداوند برای امتحان است و هر تغییرمسئولیت باید یک گام به جلو باشد . وی گفت : من به شخصه به کلمه پست اعتقادی ندارم و از آن به عنوان مسئولیت یاد می کنم که نصیب ما می شود و امیدوارم با یاد خدا و تلاش و هم فکری همه همکاران بخصوص دوستان حاضر در این جلسه بصورت ید واحد با همدلی و همراهی هم مانند گذشته این مسئولیت بزرگ را با گامهای استوارتر و پویایی بیشتر به سرمنزل مقصود برسانیم . مهندس خسروانی در ادامه افزود: تیمهای مدیریتی همانند حلقه های زنجیر هستند که این حلقه ها ممکن است تغییر کند ولی این زنجیر ثابت است که می بایست با همدلی شما عزیزان همیشه منسجم و متصل بماند .

در ادامه مهندس میرقادری گفت: بسیار خوشحال هستم از روزی که این ماموریت به اینجانب داده شده توانستم با کمک دوستان همه بندهای آن را پوشش داده و خدماتی که قرار بود به پرسنل داده شود تا جایی که قوانین اجازه می داد و در اختیار ما بود به منظور جبران بخش کوچکی از زحمات کارکنان دریغ ننمودیم و در بحث فرهنگی و مدیریتی سازمان نیز سعی کردیم با حفظ نفرات قبلی و بالا بردن عزت آنها این پروژه را به ثمر برسانیم. وی گفت : طراحی ما با توجه به راه اندازی کلیه واحدها روزانه ۱۶ میلیون لیتر بنزین در نظر گرفته شده بود که خوشبختانه توانستیم آنرا گاها تا ۲۰ میلیون لیتر در روز هم رقم بزنیم و خدا را شکر این اتفاق میمون و مبارک بدون هیچ حادثه جدی و تأخیری دراین پروژه انجام گردید و ما امروز سربلند هستیم و همچنین تعمیرات اساسی در بهترین شرایط خودش و حتی زودتر از زمان مقرر به دست همین متخصصین داخلی صورت پذیرفت. میر قادری افزود : ما ۲۰۸ پست سازمانی را ایجاد و همه پست های سازمانی را ارتقاء دادیم و به شخصه معتقد هستم این جا بجایی ها برای ارتقاء بیشتر باید صورت پذیرد. امیدوار هستم همه اعضای این خانواده ما را به خاطر قصورها ببخشند و در انتها خدمت دوست عزیزم مهندس شیرازی زاده و مهندس جمشیدی تبریک عرض نموده و آرزو دارم بتوانند این کار سنگین را با مدیریت دقیق و موثر خود به نحو احسن انجام دهند.

سخنران بعدی مهندس شیرازی زاده مدیر عامل جدید پالایشگاه امام خمینی شازند بود که گفت: از بزرگان یاد گرفتیم که پیغمبر اکرم(ص) برای ۲ امر “عقلانیت و عدالت” مبعوث شدند.انشاءا… ما هم بتوانم این ۲ محور را چراغ راه خود قرار دهیم وبر اساس عقلانیت و عدالت این سیستم عظیم را راهبری و هدایت نموده و به سرانجام مفید در جهت اعتلای کشور عزیزمان برسانیم. وی گفت: البته شانه های ما توانایی این مسئولیت را ندارد مگر با لطف خدا و همیاری شما عزیزان وسایرهمکارن گرامی . مهندس شیرازی زاده افزود : من قطره ای هستم از دریای وجود شما. وفاق و همدلی شماست که می تواند سازمان را تعالی ببخشد و البته در رأس هر سازمان نیروی انسانی قرار دارد. وی یاد تمام مدیران از گذشته تا حال را گرامی داشته و گفت :امیدوار هستم بتوانیم در کنار هم و منسجم، بیش از پیش به مملکت خود خدمت نمائیم.

در ادامه مهندس شاهوردی ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای منتخبین مسئولیت جدید گفت: در طی ۳ سال گذشته که این مسئولیت بر عهده ما بود، هر ماه با راه اندازی واحدهای جدید بصورت ایمن توانستیم افتخاری برای کشور به ارمغان آوریم واین افتخاریست که خدا را شکر بدون حادثه ناتوان کننده ای با میمنت و مبارکی و با همدلی و تلاش همه همکاران به ثمر نشست و هم اکنون این شرکت با ظرفیت اصلی در چرخه تولید قرار دارد . وی از همکاری بسیار صمیمانه و دوستانه همه عزیزان و جدیت آنها در کار تشکر نموده و حلالیت خواست.

در پایان حکم مسئولیت مهندس شیرازی زاده توسط معاون مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش همراه یک جلد قرآن کریم و همچنین حکم مهندس علی جمشیدی به عنوان مدیر عملیات تقدیم ایشان گردید و از مهندس میر قادری به لحاظ مدیریت پالایشگاه و مهندس شاهوردی به لحاظ مدیر عملیات تجلیل بعمل آمد. .. . . . . .