۲۷ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

ديدار صميمي مدير عامل و مسئولين محترم شركت با كاركنان زحمت كش اداره حمل و نقل به مناسبت روز جهاني حمل و نقل

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره)شازند مراسم تقدير از زحمات كاركنان اداره حمل و نقل با حضور مهندس مير قادري مدير عامل محترم شركت ،مهندس شاهوردي مدير عمليات و ساير مديران و مسئولين شركت در روز چهارشنبه مورخ ۲۷/۹/۹۲ در سالن اداره حمل و نقل برگزار گرديد. .

در ابتداي مراسم و پس از قرائت قرآن آقاي رضايي رئيس اداره حمل و نقل ضمن عرض تبريك به مناسبت اين روز و تقدير از همكاران خدوم خود در اين واحد به ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده پرداخت و همچنين نصب موفق جرثقيل ۵۰۰ تني را كه افتخاري براي شركت و اداره حمل و نقل بود عنوان نمود.

در ادامه مهندس مير قادري ضمن عرض تبريك به مناسبت اين روز و خسته نباشيد به همه كاركنان اين اداره كارآمد و زحمت كش ،خدمات همكاران را در اين بخش را ستودني دانست و گفت: همين جرثقيل ۵۰۰ تني كه كار بسيارعظيمي بود و خلا و كمبود آن در سيستم احساس مي شد با اهتمام و تلاشهاي شما به نتيجه رسيد. وي گفت: خوشبختانه در ۲ سال گذشته همه بخشهاي شركت از جمله همين اداره حمل و نقل عملكرد بسيار موفقي داشته اند و كارهاي معجزه آسايي در آنها صورت گرفته است . الحمد ا… همه سرويس ها به واسطه ارواح مطهر شهدا و نظارت مستقيم آقا امام زمان (عج) بر اين مملكت و علي رغم وجود تحريم ها و نامهرباني هاي كشورهاي غربي ، به نحو احسن در مدار توليد قرار گرفته اند و اين تحريم ها و اين مسائل بوده است كه باعث شده تا ما صاحب تكنولوژي شويم و حرفي براي گفتن داشته باشيم و بازهم بايد تلاش كنيم تا به مراتب متعالي برسيم. مهندس مير قادري در پايان صحبتهايش گفت: از همه عزيزان تقدير مي كنم .شما باعث سربلندي اين شركت شده ايد و وظيفه مديريت سازمان است كه قدردان شما باشد و ما امروز به بهانه روز حمل و نقل خدمت شما هستيم و زحمات شما را ارج مي نهيم و آرزوي توفيق را برايتان داريم و با شناختي كه اينجانب از شما دارم مطمئن هستم پتانسيلهاي بيشتري در اين اداره موجود است كه بايستي بيشتر از قبل به منصه ظهور برسد.

در ادامه مهندس شاهوردي ضمن عرض تسليت به مناسبت اربعين حسيني گفت: در سطح كلان يك روز بدون حمل و نقل قابل تصور نيست و در بحث تعميرات اساسي اداره حمل و نقل با پاسخ به نيازمنديهاي سيستم يكي از ادارات پويا و فعال شركت است و بنده بر خود واجب دانستم از زحمات اين اداره محترم تقدير نمايم و آرزوي سلامتي را براي همگي از خداوند خواستارم.

در پايان مراسم هديه اي به رسم يادبود از طرف مديرعامل محترم و اداره روابط عمومي به كاركنان اداره حمل ونقل اهداء گرديد. . .