دیدار صمیمی مدیر عامل و مسئولین محترم شرکت با کارکنان زحمت کش اداره حمل و نقل به مناسبت روز جهانی حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند مراسم تقدیر از زحمات کارکنان اداره حمل و نقل با حضور مهندس میر قادری مدیر عامل محترم شرکت ،مهندس شاهوردی مدیر عملیات و سایر مدیران و مسئولین شرکت در روز چهارشنبه مورخ ۲۷/۹/۹۲ در سالن اداره حمل و نقل برگزار گردید. .

در ابتدای مراسم و پس از قرائت قرآن آقای رضایی رئیس اداره حمل و نقل ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز و تقدیر از همکاران خدوم خود در این واحد به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت و همچنین نصب موفق جرثقیل ۵۰۰ تنی را که افتخاری برای شرکت و اداره حمل و نقل بود عنوان نمود.

در ادامه مهندس میر قادری ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز و خسته نباشید به همه کارکنان این اداره کارآمد و زحمت کش ،خدمات همکاران را در این بخش را ستودنی دانست و گفت: همین جرثقیل ۵۰۰ تنی که کار بسیارعظیمی بود و خلا و کمبود آن در سیستم احساس می شد با اهتمام و تلاشهای شما به نتیجه رسید. وی گفت: خوشبختانه در ۲ سال گذشته همه بخشهای شرکت از جمله همین اداره حمل و نقل عملکرد بسیار موفقی داشته اند و کارهای معجزه آسایی در آنها صورت گرفته است . الحمد ا… همه سرویس ها به واسطه ارواح مطهر شهدا و نظارت مستقیم آقا امام زمان (عج) بر این مملکت و علی رغم وجود تحریم ها و نامهربانی های کشورهای غربی ، به نحو احسن در مدار تولید قرار گرفته اند و این تحریم ها و این مسائل بوده است که باعث شده تا ما صاحب تکنولوژی شویم و حرفی برای گفتن داشته باشیم و بازهم باید تلاش کنیم تا به مراتب متعالی برسیم. مهندس میر قادری در پایان صحبتهایش گفت: از همه عزیزان تقدیر می کنم .شما باعث سربلندی این شرکت شده اید و وظیفه مدیریت سازمان است که قدردان شما باشد و ما امروز به بهانه روز حمل و نقل خدمت شما هستیم و زحمات شما را ارج می نهیم و آرزوی توفیق را برایتان داریم و با شناختی که اینجانب از شما دارم مطمئن هستم پتانسیلهای بیشتری در این اداره موجود است که بایستی بیشتر از قبل به منصه ظهور برسد.

در ادامه مهندس شاهوردی ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی گفت: در سطح کلان یک روز بدون حمل و نقل قابل تصور نیست و در بحث تعمیرات اساسی اداره حمل و نقل با پاسخ به نیازمندیهای سیستم یکی از ادارات پویا و فعال شرکت است و بنده بر خود واجب دانستم از زحمات این اداره محترم تقدیر نمایم و آرزوی سلامتی را برای همگی از خداوند خواستارم.

در پایان مراسم هدیه ای به رسم یادبود از طرف مدیرعامل محترم و اداره روابط عمومی به کارکنان اداره حمل ونقل اهداء گردید. . .