۲۲ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

کمک های پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند به مناطق زلزله زده غرب کشور


علی جمشیدی مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند از ارسال کمک های انسان دوستانه این شرکت به مناطق زلزله زده و آسیب دیده کرمانشاه در پی وقوع زمین لرزه خبر داد و گفت: حسب الامر مقام معظم رهبری در کمک به مردم حادثه دیده استان کرمانشاه در زلزله اخیر، شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) بعد از اخذ مجوز مجمع عمومی شرکت اصلی نسبت به این اقدام خداپسندانه مبادرت ورزیده است.
وی افزود: به دلیل حادث شدن این اتفاق اندوهناک در فصل سرما و نیاز حادثه دیدگان به البسه گرم (کاپشن , لباس گرم زیر , جوراب , بارانی و مقداری مواد غذایی)  كمكهای اين پالایشگاه جهت اعزام به مناطق زلزله زده از طریق جمعیت هلال احمر در حال انجام است.
مدیرعامل پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند با اشاره به جمع آورى كمكهاى نقدى و غيرنقدى توسط پرسنل شرکت جهت كمك به مردم زلزله زده غرب كشور بیان کرد: پرسنل پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند داوطلبانه و با رضایتمندی بخشی از حقوق خود را در راه کمک به هموطنان آسیب دیده غرب کشور اختصاص داده اند.
مهندس جمشیدی گفت: خود را شریک غم هموطنان داغدیده غرب کشور می دانیم و ضمن تسلیت به مردم غیور و شجاع استان کرمانشاه برای حادثه دیدگان از درگاه خداوند متعال طلب شفای عاجل, برای از دنیا رفتگان غفران و برای همه بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.