مدیر روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند: هیچ‌گونه حادثه آتش‌سوزی در پالایشگاه امام خمینی شازند رخ نداده است

مدیر روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند گفت: هیچ‌گونه حادثه آتش‌سوزی در پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند رخ نداده و انتشار اخباری مبنی بر آتش سوزی در واحد RFCC کذب بوده است.

عباس سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: واحد RFCC پالایشگاه از چهار روز گذشته به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی از مدار تولید خارج شده بود، که روز گذشته و بعد از به پایان رسیدن تعمیرات، عملیات راه‌اندازی این واحد آغاز شد.

وی تصریح کرد: از آنجا که در عملیات راه‌اندازی احتمال نشتی مواد وجود دارد، شب گذشته بعد از راه‌اندازی واحد مقداری مواد نشت کرده و روی دست و پای دو نفر از کارگران ریخت که این کارگران بلافاصله به منظور اطمینان بیشتر به بیمارستان ولی عصر(عج) اراک منتقل شده و به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفته و دقایقی بعد ترخیص شدند.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند با بیان اینکه سوختگی شدید این دو کارگر شایعه‌ای بیش نبوده است، گفت: خوشبختانه این حادثه آتش سوزی نبوده و هیچ مهار آتشی در پالایشگاه نداشتیم.

سلیمانی افزود: واحد RFCC پالایشگاه امروز در مدار تولید قرار می‌گیرد که اخبار محصولات تولیدی متعاقباً اعلام می‌شود.

سید محمد جمالیان رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) اراک نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: خوشبختانه حادثه‌ای که برای دو نفر از کارگران این پالایشگاه رخ داد، حادثه جدی نبود و کارگران به صورت سرپایی درمان و شب گذشته ترخیص شدند.