پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان زیر ۲۶ سال شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی درمهاجران افتتاح شد

پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان زیر ۲۶ سال شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در مجتمع ورزشی شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند طی مراسمی آغاز شد…. .

مبه گزارش روابط عمومی پالایش نفت امام خمینی شازند این مسابقات صبح روز شنبه مورخ ۱/۶/۹۳ با حضور سید حسین کشاورزی رئیس عملیات غیرصنعتی تولید و هماهنگ کننده ورزش شرکت ملی پالایش و پخش کشور، زهره زارع چیان مسئول ورزش بانوان پالایش و پخش ، طالب بیگی مدیر منابع انسانی شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند، مهندس جمشیدی مدیر عملیات پالایشگاه امام خمینی شازند در مجتمع ورزشی پالایشگاه امام خمینی شازند در شهر جدید مهاجران برگزار شد.

رییس امور ورزش و تربیت بدنی پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در آیین آغازین این مسابقات گفت: پنجمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی بانوان زیر ۲۶ سال شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با حضور ۷۰۰ ورزشکار شرکت کننده از یکم لغایت نهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت. هیبت الله عباسیان افزود: ورزشکاران شرکت کننده از استانهای اصفهان، آبادان، تهران، بندرعباس، تبریز، مرکزی ، کرمانشاه و شیراز در این رقابت ها به مدت ۹ روز در قالب ۱۰ رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. وی ادامه داد: بسکتبال، والیبال، دارت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، شطرنج، تنیس خاکی، بدمینتون، شنا و تیراندازی ده رشته ورزشی اند که ورزشکاران شرکت کننده در قالب تیم های ساماندهی شده در آنها به رقابت خواهند پرداخت. رئیس امور وزرش و تربیت بدنی پالایشگاه امام خمینی شازند با بیان این که پالایشگاه امام خمینی شازند در سال ۱۳۹۳ برای سومین بار میزبان این مسابقات است گفت: تعداد ورزشکاران شرکت کننده از استان مرکزی درا ین مسابقات ۸۵ نفر است که امیدواریم درخشش خوبی در مجموع المپیاد داشته باشند.

گفتنی است در این مراسم بعد از رژه تیمهای شرکت کننده سوت رسمی مسابقات با اجرای حرکات نمادین دو ورزشکار بسکتبالیست آغاز شد.

مدیرعملیات پالایشگاه: توسعه ورزش مانع از بروز آسیب های اجتماعی می شود

مدیرعملیات پالایشگاه امام خمینی شازند گفت: توسعه ورزش سد محکمی بر بروز آسیب های اجتماعی در جامعه است. به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند، جمشیدی با بیان این مطلب در حاشیه اولین روز برگزاری مسابقات گفت: توسعه ورزش در جامعه ضمن تضمین سلامتی افراد مانع از بروز آسیب های اجتماعی می شود و اگر خواهان داشتن جامعه سالم بدور از آسیب ها هستیم باید در مسیر توسعه ورزش تلاش کنیم. وی ادامه داد: امروز بالغ بر ۳ هزار نفر در مجموعه پالایشگاه امام خمینی شازند شاغل اند که اگر به طور میانگین هر خانواده سه نفر عضو داشته باشد هم اینک ۹ هزار نفر از خدمات ورزشی مجموعه ورزشی و فرهنگی پالایشگاه در شهر مهاجران بهره مند می باشند این درحالیست که خانواده پرسنل شاغل در حوزه های پخش، خطوط لوله و مخابرات نیز از امکانات مجتمع فرهنگی ورزشی پالایشگاه بهره مند می باشند وی با تاکید بر ضرورت توسعه امر ورزش در بین کارکنان و خانواده های آنها در مجموعه پالایشگاه امام خمینی شازند افزود: ورزش نقش بسیاری در سلامت جسم و روح جوانان دارد. مدیرعملیات پالایشگاه گفت: توجه به امر ورزش در کنار مشاغل سختی چون حوزه نفت یک ضرورت است و این حوزه باید همیشه در اولویت کاری مدیران نفتی قرار بگیرد.

طالب بیگی: بهره مندی خانواده پالایشگاه شازند از ۴۲ رشته ورزشی

مدیرمنابع انسانی شرکت پالایشگاه امام خمینی شازند از فعالیت ۴۲ رشته ورزشی در مجتمع ورزشی فرهنگی این پالایشگاه خبر داد. طالب بیگی با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار ما افزود: فعالیت پرسنل و خانواده های آنها در این رشته های ورزشی باعث شده تا همواره شاهدحضور نمایندگان این مجموعه در مسابقات ورزشی حوزه نفت باشیم. وی توسعه ورزش را از اولویت های کاری شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند در راستای افزایش انگیزه کاری و مشارکت پرسنل و خانواده ها و تحقق اهداف پیش روی این مجموعه برشمرد و گفت: مسابقات المپیاد ورزشی هر ساله در رده های سنی مختلف در بین خانواده های پرسنل برگزار می شود و پالایشگاه امام خمینی شازند توانسته طی سه دوره میزبان این مسابقات باشد. مدیرمنابع انسانی پالایشگاه امام خمینی شازند در ادامه نحوه برگزاری پنجمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی بانوان زیر ۲۶ سال شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی را از لحاط کمی و کیفی بسیار مطلوب ارزیابی کردو گفت: خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته این مسابقات در حد وزارت نفت به میزبانی پالایشگاه امام خمینی شازند در حال برگزاری است.

سلیمانی: توجه به ورزش اثر بخشی کار پرسنل در پالایشگاه را ارتقا می دهد

مدیر روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند گفت: توجه به ورزش و ایجاد بسترهای لازم برای این امر اثر بخشی کار افراد شاغل در پالایشگاه را ارتقا می دهد به گزارش روابط عمومی پالایشگاه، عباس سلیمانی با بیان این مطلب در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت: خوشبختانه به واسطه نگرش مدیریت شرکت پالایش نفت امام خمینی در حوزه ورزش تلاش در جهت توسعه ورزش همگانی در الویت های کاری این مجموعه قرار گرفته تا زمینه بهره وری بیشتر و رضایت مندی کارکنان از محیط کاری خویش حاصل گردد. وی افزود: توجه به حوزه ورزش با توجه به فعالیت شبانه روزی کارکنان پالایشگاه امام خمینی شازند در رده های شغلی حساس و سخت یک ضرورت است مدیرروابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند در ادامه با اشاره به فعالیت شورای ورزش این پالایشگاه و اتخاذ تصمیمات مهم ورزشی در آن گفت: در این شورا پیرامون برنامه های متنوع ورزشی برای گروه های سنی متفاوت و خانواد ه های کارکنان تبادل نظر و اتخاذ تصمیم می شود. سلیمانی با اشاره به برگزاری برنامه های ورزشی فصلی و سالانه در پالایشگاه امام خمینی شازند گفت: علیرغم سکونت کارکنان حوزه نفت در شهر مهاجران متاسفانه این شهر از لحاظ تجهیز به امکانات ورزشی مناسب محروم است و این محرومیت باعث شده تا پالایشگاه با ورود قوی به حوزه ورزش و ایجاد زیرساختهای لازم زمینه بهره مندی کارکنان خویش را از امکانات ورزشی در مجتمع فرهنگی ورزشی تحت مدیریت خود فراهم کند. وی ادامه داد: مجموعه مدیریت پالایشگاه امام خمینی شازند معتقد است باید ورزش به عنوان یک سرلوحه کاری در بخش صنعت دیده شود تا فعالین این حوزه با برخورداری از جسم و روانی سالم در فضاهای کاری حاضر شوند.

زارع چیان : رقابت ۷۰۰ ورزشکار بانو در مهاجران برای انتخاب در مسابقات ورزشی وزارت نفت

مسئول ورزش بانوان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از رقابت ۷۰۰ ورزشکار بانوی زیر ۲۶ سال در پنجمین المپیاد ورزشی بانوان این رده سنی در مهاجران خبر داد

زهره زارع چیان با اعلام این خبر در گفتگو با روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند افزود: شرکت کنندگان در این دوره از رقابتها در ۱۰ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، شنا، امادگی جسمانی، تنیس خاکی، تنیس روی میز، شطرنج، تیراندازی، دارت و بدمینتون به مدت ۹ روز با یکدیگر رقابت می کنند و منتخبین به مسابقات وزارت نفت که باحضور تیمهایی از شرکت های ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی،پتروشیمی ها و شرکت های گاز کشور شهریور ماه امسال در محمودآباد برگزار می شود اعزام خواهند شد. وی یادآور شد: المپیادهای ورزشی شرکتهای پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در سه رده سنی زیر ۱۸ سال، زیر ۲۶ سال و بالای ۲۶ سال در بین پرسنل و خانواده های پالایشگاه و ۳ شرکت زیر مجموعه برگزار می شود. وی با بیان این که در این دوره از مسابقات ورزشکاران رده سنی زیر ۲۶ سال با یکدیگر به رقابت می پردازند گفت: پالایشگاه امام خمینی شازند به عنوان میزبان این مسابقات توانسته با برنامه ریزی منسجم و دقیق زمینه برگزاری خوب مسابقات را در این دوره فراهم کند. . . . .