مراسم تجلیل از بازنشستگان در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

مراسم تجلیل از سیزده تن از بازنشستگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند با حضور مدیر عامل ، مسئولین و جمع کثیری از همکاران در سالن اجتماعات آموزش پالایشگاه برگزار شد…..

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند ، این مراسم که با تلاوت قرآن کریم و پخش کلیپی پیرامون سالهای ارزنده کار و تلاش بازنشستگان آغاز شد ابتدا مهندس شیرازی زاده مدیر محترم شرکت ضمن تبریک ایام دهه فجر و یاد نمودن از معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) ،حضور کلیه پیشکسوتان را خیر مقدم عرض نمود و گفت: امروز گرد هم جمع شده ایم تا از زحمات عزیزانی قدردانی نماییم که عمر خود را در راه اعطای این شرکت سپری نموده و امروز به ظرفیتی از تجربه و خرد و آگاهی تبدیل شده اند.چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف این شرکت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از خود مایه گذاشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند. مهندس شیرازی زاده گفت: بر این باوریم که بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با ایده و شیوه جدید.امید است در این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پر ثمرتان باشد.از این رو تجلیل از بازنشستگان و خردمندان مظهر بزرگداشت یکی از ارکان باورهای دینی ،فرهنگی و تمدن غنی ایران اسلامی است که همواره عقل و تدبیر پیشکسوتان را مکمل تحرک و نوجویی و بالندگی جوانان می دانند.امید است در سایه امر الهی جامعه امروز و فردا همواره از برکات وجود و تجربیات ارزنده شما همکاران گرامی بهره مند باشد و در پرتو حضرت باریتعالی همواره در کلیه شئونات زندگی موفق و موید باشید. قطعه شعر زیر پایان بخش صحبتهای مدیر عامل بود:

ز دلم نمی گرید و رخ چون مه تو یارا    نه ز قلب من برونی نه ز دیده آشنا را

نروی زدل که مشکل برود زخاطراتم    که ز مکتب تو دارم به خدا قسم صفا را

سپس سلیمانی رئیس روابط عمومی شرکت ضمن خیر مقدم حضور حضار وبازنشستگان عزیز که باعث افتخار پالایشگاه هستند، تکریم این روز را لازم دانست و گفت ما با استفاده از تجربیات بازنشستگان عزیز به فعالیتهای خود در این شرکت ادامه میدهیم. وی با اشاره به پیش رو داشتن دهه فجر بیان داشت: انشاء ا… که بتوانیم یاد و خاطره شهدا و بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را با بستن پیمان دوباره همواره زنده نگه داریم. سلیمانی صحبتهای خود را با حدیثی از امام صادق(ع) که فرموده اند:”از تجلیل خداست احترام کردن به مسلمان سپید موی” به پایان رساند.

در ادامه مراسم با هنر نمایی گروههای هنری تقلید صدا،خبر زنده و خوانندگی مرتضی اسماعیلی و سایر گروههای هنری فضایی از شادی و نشاط برخود گرفت. در انتها از ۱۳ نفر بازنشسته گرامی با اهداء لوح و هدیه بازنشستگی تقدیر و تشکر به عمل آمد.