۲۲ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم تجلیل از بازنشستگان در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

مراسم تجلیل از سيزده تن از بازنشستگان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند با حضور مدير عامل ، مسئولين و جمع كثيري از همکاران در سالن اجتماعات آموزش پالايشگاه برگزار شد…..

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خميني(ره)شازند ، اين مراسم كه با تلاوت قرآن كريم و پخش کلیپی پیرامون سالهای ارزنده کار و تلاش بازنشستگان آغاز شد ابتدا مهندس شيرازي زاده مدیر محترم شرکت ضمن تبريك ايام دهه فجر و ياد نمودن از معمار كبير انقلاب، امام خميني(ره) ،حضور كليه پيشكسوتان را خیر مقدم عرض نمود و گفت: امروز گرد هم جمع شده ايم تا از زحمات عزيزاني قدرداني نماييم كه عمر خود را در راه اعطاي اين شركت سپري نموده و امروز به ظرفيتي از تجربه و خرد و آگاهي تبديل شده اند.چه غرور آفرينند آن عزيزاني كه در كمال صداقت و درستكاري بهترين سالهاي عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف اين شركت خالصانه از هيچ كوششي دريغ نورزيدند و با توكل به ايزد منان در كنار ساير همسنگران از خود مايه گذاشتند و اينك با كوله باري از تجربه سنگر را به ديگران مي سپارند. مهندس شيرازي زاده گفت: بر اين باوريم كه بازنشستگي فصل نويني از زندگي است و آغازي براي زندگي با ايده و شيوه جديد.اميد است در اين دوران جديد از پربارترين و با نشاط ترين مراحل زندگي پر ثمرتان باشد.از اين رو تجليل از بازنشستگان و خردمندان مظهر بزرگداشت يكي از اركان باورهاي ديني ،فرهنگي و تمدن غني ايران اسلامي است كه همواره عقل و تدبير پيشكسوتان را مكمل تحرك و نوجويي و بالندگي جوانان مي دانند.اميد است در سايه امر الهي جامعه امروز و فردا همواره از بركات وجود و تجربيات ارزنده شما همكاران گرامي بهره مند باشد و در پرتو حضرت باريتعالي همواره در كليه شئونات زندگي موفق و مويد باشيد. قطعه شعر زير پايان بخش صحبتهاي مدير عامل بود:

ز دلم نمي گريد و رخ چون مه تو يارا    نه ز قلب من بروني نه ز ديده آشنا را

نروي زدل كه مشكل برود زخاطراتم    كه ز مكتب تو دارم به خدا قسم صفا را

سپس سلیمانی رئیس روابط عمومی شرکت ضمن خیر مقدم حضور حضار وبازنشستگان عزیز كه باعث افتخار پالايشگاه هستند، تکریم این روز را لازم دانست و گفت ما با استفاده از تجربیات بازنشستگان عزیز به فعالیتهای خود در این شركت ادامه میدهیم. وي با اشاره به پيش رو داشتن دهه فجر بيان داشت: انشاء ا… كه بتوانيم ياد و خاطره شهدا و بنيانگذار انقلاب اسلامي امام خميني(ره) را با بستن پيمان دوباره همواره زنده نگه داريم. سليماني صحبتهاي خود را با حديثي از امام صادق(ع) كه فرموده اند:”از تجليل خداست احترام كردن به مسلمان سپيد موي” به پايان رساند.

در ادامه مراسم با هنر نمايي گروههاي هنري تقليد صدا،خبر زنده و خوانندگي مرتضي اسماعيلي و ساير گروههاي هنري فضايي از شادي و نشاط برخود گرفت. در انتها از ۱۳ نفر بازنشسته گرامی با اهداء لوح و هديه بازنشستگي تقدير و تشکر به عمل آمد.