وزیر نفت در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت عنوان کرد: مسئولیت صنعت نفت در رویارویی با حربه های دشمن سنگین‌تر از گذشته شده است

وزیر نفت امروز در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت با بیان این که بسیج و بسیجی، خاص یک مقطع زمانی نیست، افزود: با توجه به شرایط کنونی، صنعت نفت کشور مسئولیت سنگینی به عهده دارد که تنها با تفکر بسیجی به ثمر می نشیند…. .

sobhgahe-moshtarak_8996

وزیر نفت امروز در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت با بیان این که بسیج و بسیجی، خاص یک مقطع زمانی نیست، افزود: با توجه به شرایط کنونی، صنعت نفت کشور مسئولیت سنگینی به عهده دارد که تنها با تفکر بسیجی به ثمر می نشیند.
مهندس رستم قاسمی تصریح کرد: تفکر بسیجی در همه مقاطع انقلاب اسلامی همواره با صنعت نفت کشورمان همراه بوده است.
مهندس قاسمی اظهار کرد: دشمن هر روز روش های جدیدی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران طراحی می کند، غافل از این که همین بسیجی که دیروز با جنگ افزارهای جنگی آنان می جنگید، امروز می تواند با تفکری بسیجی و غالب بر تفکر دشمن با فناوری خصمانه آنان نیز مبارزه کند.
وی گفت: تحریم هایی که امروز از سوی دشمن به کشور اعمال و روز به روز نیز بر شدت آن افزوده می شود، با هدف مبارزه با صنعت نفت و ایجاد خلل در این صنعت زیربنایی است، اما همه این هجمه ها با تلاش و اعتقاد به تفکر بسیجی در هم شکسته خواهد شد.
وزیر نفت تحقق اهداف صنعت نفت را نیازمند وحدت، همدلی و مشارکت همگانی عنوان کرد و افزود: بی شک حضور بسیجیان می تواند دستیابی این اهداف را زودهنگام سازد.
مهندس قاسمی گفت: امروز، جنگ نظامی و اسلحه در میان نیست بلکه جنگی سخت تر متوجه ماست که صنعت نفت کشور را نشانه گرفته است؛ از این رو مسئولیت این صنعت در رویارویی با حربه های دشمن سنگین‌تر از گذشته شده است.