۲۷ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

همايش گراميداشت هفته بسيج با حضور بسيجيان تلاشگر و ولايتمدار پالايشگاه در شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج مراسمي با حضور مديران, مسئولين , بسيجيان پالايشگاه, سپاه ناحيه شازند و فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد رجايي در سالن آموزش شرکت برگزار گرديد.. .

به گزارش روابط عمومي پالایشگاه در اين مراسم مهندس رجبي سرپرست محترم شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجائي ضمن خير مقدم و تبريك هفته بسيج ،گفت: هر روز بر كميت و كيفيت برنامه هاي پايگاه شهید رجائی ونيروها ي آن اضافه مي شود و اين افتخاري براي بسيج این پالایشگاه است . وی با بیان اینکه بسیج برکت کشور و پالایشگاه است از کلیه بسیجیان عزیز خواست تا تفکر بسیجی و این شجره طیبه را گسترش داده و فرهنگ بسیجی را در بین کارکنان این شرکت ترویج دهند و در هر مقام و پستی که قرار گرفتند باید با عمل و رفتار خود به بسيج عزت بخشند .مهندس رجبی خطاب به بسیجیان بیان داشت: كمربندها را محكم كنید و با وحدت و همدلي و توكل برخدا واحدهاي اين پالايشگاه را يكي پس از ديگري در سرويس قرار داده و خدمت ، احترام و صداقت به مردم را سرلوحه كار خود بگذاریدچون خدمت به مردم بالاترين بركات را در پی دارد. ایشان گفت:بسيجي يعني ولايت پذيري و اين خيلي مهم است و ما بايد به پيام ها و فرمایشات ولايت فقیه توجه كنيم و عمل نماییم و هميشه از ياد و ذکر خدا و توجه به قرآن و آشنائي با مفاهيم آن و توجه به اهل بيت (ع)غافل نشويم.

مراسم با پخش كليپی از جبهه و جنگ ادامه پیدا کردو یاد و خاطرات محرم در دوران دفاع مقدس تداعی گردید.

سپس حجت الاسلام سلگي مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شازند در مورد قيام امام حسين و عبرت گيري از تاريخ و اهداف اين قيام توضيحاتي را دادند.

در پايان از ۷ نفراز بسيجيان نمونه تقدير به عمل آمد