همایش گرامیداشت هفته بسیج با حضور بسیجیان تلاشگر و ولایتمدار پالایشگاه در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسمی با حضور مدیران, مسئولین , بسیجیان پالایشگاه, سپاه ناحیه شازند و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی در سالن آموزش شرکت برگزار گردید.. .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه در این مراسم مهندس رجبی سرپرست محترم شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجائی ضمن خیر مقدم و تبریک هفته بسیج ،گفت: هر روز بر کمیت و کیفیت برنامه های پایگاه شهید رجائی ونیروها ی آن اضافه می شود و این افتخاری برای بسیج این پالایشگاه است . وی با بیان اینکه بسیج برکت کشور و پالایشگاه است از کلیه بسیجیان عزیز خواست تا تفکر بسیجی و این شجره طیبه را گسترش داده و فرهنگ بسیجی را در بین کارکنان این شرکت ترویج دهند و در هر مقام و پستی که قرار گرفتند باید با عمل و رفتار خود به بسیج عزت بخشند .مهندس رجبی خطاب به بسیجیان بیان داشت: کمربندها را محکم کنید و با وحدت و همدلی و توکل برخدا واحدهای این پالایشگاه را یکی پس از دیگری در سرویس قرار داده و خدمت ، احترام و صداقت به مردم را سرلوحه کار خود بگذاریدچون خدمت به مردم بالاترین برکات را در پی دارد. ایشان گفت:بسیجی یعنی ولایت پذیری و این خیلی مهم است و ما باید به پیام ها و فرمایشات ولایت فقیه توجه کنیم و عمل نماییم و همیشه از یاد و ذکر خدا و توجه به قرآن و آشنائی با مفاهیم آن و توجه به اهل بیت (ع)غافل نشویم.

مراسم با پخش کلیپی از جبهه و جنگ ادامه پیدا کردو یاد و خاطرات محرم در دوران دفاع مقدس تداعی گردید.

سپس حجت الاسلام سلگی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شازند در مورد قیام امام حسین و عبرت گیری از تاریخ و اهداف این قیام توضیحاتی را دادند.

در پایان از ۷ نفراز بسیجیان نمونه تقدیر به عمل آمد