۲۹ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

هفدهمين دوره مسابقات نيمه نهائي قرآن كريم و نهج البلاغه استانهاي مركزي ، قم ولرستان برگزار شد

هفدهمين دوره مسابقات نيمه نهائي قرآن كريم و نهج البلاغه با حضور ۱۶۶ نفر، افراد برتردر ۶ گروه سني خواهران وبرادران شركت هاي پالايش نفت امام خميني(ره) شازند ، خطوط لوله و مخابرات و پخش استانهاي مركزي ، قم و لرستان به ميزباني پالايشگاه شازند برگزار شد .. .

به گزارش روابط عمومي پالايشگاه ، اين مسابقات از ابتداي صبح جمعه طي مراسم ويژه افتتاحيه با اسقبال گرم و پرشور همكاران , همسران و فرزندان كاركنان و حضور مهندس رجبي ، مدير عامل پالايشگاه و تني چند از مسئولين در محل باشگاه خدمات اجتماعی شهر مهاجران برگزار شد كه ابتدا قاری ممتاز كشوري آقاي قاسمي مسئول دارالقرآن شركت ملي پالايش و پخش با تلاوت زيبا و دلنشين قرآن كريم شور و نشاط روحانی به مراسم بخشيد.

سپس مهندس رجبي مدير عامل شركت طي سخناني با ابراز خوشنودی از استقبال با شکوه اين محفل قرآني گفت: افزایش تولید این پالایشگاه در ماههای اخیر میسر نمیگردید مگر با توسل به همین قرآن واهل بیت(ع) و خرسندم كه امروز همسران و پدران شما با تأسي گرفتن از معنويت قرآن توانسته اند بر سختي ها فائق آيند و علاوه بر خود كفائي گامهاي بزرگي را براي صادرات بنزين بردارند .

سپس آقاي سليماني رئیس روابط عمومی ضمن خير مقدم به مهمانان و متسابقين به ارائه گزارش آماري و افزايش چشمگير متسابقين در دوره مقدماتي پرداخت و نکاتي را پیرامون آزمونهاي كتبي و شفاهي و رعايت كامل عدالت در داوري مسابقات ارائه نمود .

در ادامه مراسم گروه تواشیح و همخواني قاريان استان مركزي به اجراي تواشيح پرداختند.

اين گزارش مي افزايد مسابقات در دو مكان مجزا با حضورقابل توجه نوجوانان ، جوانان ، كاركنان و خانواده آنان در۶ گروه سني و در ۶ رشته حفظ , قرائت , ترتيل , مفاهيم قرآن کریم ، نهج البلاغه و اذان با حضور ۸ نفر از داوران برجسته استان برگزار شد و شركت كنندگان در محيطي معنوي به رقابت سالم پرداختند.

در پايان هدايائي به رسم يادبود از طرف روابط عمومي به كليه متسابقين اهداگرديد