هفدهمین دوره مسابقات نیمه نهائی قرآن کریم و نهج البلاغه استانهای مرکزی ، قم ولرستان برگزار شد

هفدهمین دوره مسابقات نیمه نهائی قرآن کریم و نهج البلاغه با حضور ۱۶۶ نفر، افراد برتردر ۶ گروه سنی خواهران وبرادران شرکت های پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند ، خطوط لوله و مخابرات و پخش استانهای مرکزی ، قم و لرستان به میزبانی پالایشگاه شازند برگزار شد .. .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه ، این مسابقات از ابتدای صبح جمعه طی مراسم ویژه افتتاحیه با اسقبال گرم و پرشور همکاران , همسران و فرزندان کارکنان و حضور مهندس رجبی ، مدیر عامل پالایشگاه و تنی چند از مسئولین در محل باشگاه خدمات اجتماعی شهر مهاجران برگزار شد که ابتدا قاری ممتاز کشوری آقای قاسمی مسئول دارالقرآن شرکت ملی پالایش و پخش با تلاوت زیبا و دلنشین قرآن کریم شور و نشاط روحانی به مراسم بخشید.

سپس مهندس رجبی مدیر عامل شرکت طی سخنانی با ابراز خوشنودی از استقبال با شکوه این محفل قرآنی گفت: افزایش تولید این پالایشگاه در ماههای اخیر میسر نمیگردید مگر با توسل به همین قرآن واهل بیت(ع) و خرسندم که امروز همسران و پدران شما با تأسی گرفتن از معنویت قرآن توانسته اند بر سختی ها فائق آیند و علاوه بر خود کفائی گامهای بزرگی را برای صادرات بنزین بردارند .

سپس آقای سلیمانی رئیس روابط عمومی ضمن خیر مقدم به مهمانان و متسابقین به ارائه گزارش آماری و افزایش چشمگیر متسابقین در دوره مقدماتی پرداخت و نکاتی را پیرامون آزمونهای کتبی و شفاهی و رعایت کامل عدالت در داوری مسابقات ارائه نمود .

در ادامه مراسم گروه تواشیح و همخوانی قاریان استان مرکزی به اجرای تواشیح پرداختند.

این گزارش می افزاید مسابقات در دو مکان مجزا با حضورقابل توجه نوجوانان ، جوانان ، کارکنان و خانواده آنان در۶ گروه سنی و در ۶ رشته حفظ , قرائت , ترتیل , مفاهیم قرآن کریم ، نهج البلاغه و اذان با حضور ۸ نفر از داوران برجسته استان برگزار شد و شرکت کنندگان در محیطی معنوی به رقابت سالم پرداختند.

در پایان هدایائی به رسم یادبود از طرف روابط عمومی به کلیه متسابقین اهداگردید