۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

هفدهمين دوره مسابقات مقدماتي سراسري قرآن كريم و نهج البلاغه در پالايش نفت امام خميني(ره) شازند برگزار شد

درآخرين جمعه ماه شعبان وآستانه ورود به ماه مبارك رمضان شهر مهاجران شاهد رقابت ۴۱۳ نفر متسابقين قرآن كريم ، نهج البلاغه واذان بود . .

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند در اين مسابقات كه از ابتداي صبح جمعه طي مراسمي ويژه افتتاحيه و اسقبال گرم و پرشور همكاران , همسران و فرزندان كاركنان و حضور مهندس نوربخش، مدير عامل پالايشگاه و تني چند از مسئولين در محل باشگاه خدمات اجتماعی شهر مهاجران برگزار شد

ابتدا استاد جیریایی قاری ممتاز استان مرکزی با تلاوت زيبا و دلنشين قرآن كريم شور و نشاط روحانی به مراسم بخشيد

وسپس سليماني رئیس روابط عمومی ضمن ارائه گزارش آماري و افزايش چشمگير متسابقين با اظهار خرسندي گفت خوشبختانه با توفيق الهي و حمايتهاي همه جانبه مديران و مسئولين پالايشگاه تعداد شركت كنندگان كاركنان و فرزندان آنان در هفدهمين دوره با رشد ۶۰ درصدي به ۴۱۳ نفر رسيده است كه تعداد ۲۳۳ نفر خواهران و تعداد ۱۸۰ نفر برادران ميباشد و اميدواريم با آموزش بهتر و برنامه ريزي گسترده بتوانيم نسبت به فراگيري تخصصي مباحث علوم قرآني براي ادامه مسابقات توفيق يابيم ، وي در ادامه اظهار داشت با نگاه جديد مديريت طي يكسال گذشته اختصاص بودجه بيشتر به مسائل فرهنگي منجمله علوم قرآني ، شاهد اين افزايش شصت در صدي حضور خانواده ها در هفدهمين دوره مسابقات هستيم .

سپس مهندس نوربخش مدیر عامل شرکت با ابراز خوشنودی از این استقبال با شکوه محفل قرآني گفت: افزایش تولید این پالایشگاه در ماههای اخیر میسر نمیگردید مگر با توسل به همین قرآن واهل بیت(ع) و خرسندم كه امروز مردان شما با تأسي گرفتن از معنويت قرآن توانسته اند بر سختي ها فائق آيند و علاوه بر خود كفائي گامهاي بزرگي را براي صادرات بنزين بردارند .

وي بمنظور تشویق شرکت کنندگان در این مسابقات جوایز ویژه ای را به کلیه حاضرين در اين دوره از مسابقات اهدا نمود.

درادامه پس از اجراي گروه تواشیح و همخواني قاريان استان مركزي ، سرپرست داوران اين دوره از مسابقات نکات مهمی را پیرامون چگونگي برگزاري مسابقات ارائه نمود .

اين مسابقات در دو مكان مجزا با حضورقابل توجه نوجوانان و جوانان در۶ گروه سني و در ۶ رشته حفظ , قرائت , ترتيل , مفاهيم قرآن کریم ، نهج البلاغه و اذان با حضور ۸ نفر از داوران برجسته استان برگزار شد و شركت كنندگان در محيطي معنوي به رقابت سالم پرداختند. این گزارش می افزاید نفرات برتر هر رشته و گروه سني پس از كسب حد نصاب نمره لازم بمنظور شركت در مرحله نيمه نهايي با سه استان كشور(مركزي-لرستان-قم) بميزباني اين پالايشگاه به رقابت خواهند پرداخت و در نهايت نفرات برگزيده مرحله نيمه نهايي به مرحله نهایی اعزام خواهند شد. خاطر نشان ميسازد به نفرات اول تا سوم هر رشته و گروه سني بر اساس جدول و دستورالعمل مسابقات جوائز ارزشمندي بهمراه لوح تقدير اعطاء ميگردد