۲۹ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

گراميداشت روز ايمني و آتش نشاني در شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند

با حضور سرپرست پالايشگاه امام خميني شازند و تني چند از مسئولين و كاركنان اداره H.S.E مراسم پاسداشت “هفتم مهر” روز ايمني و آتش نشاني با هدف ترويج فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در محل ايستگاه آتش نشاني پالايشگاه برگزار شد .. .

به گزارش روابط عمومي پالايشگاه در اين مراسم ابتدا مهندس رجبي ضمن تبريك ميلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و گراميداشت روز آتش نشاني گفت : بعضي مشاغل حساس و خاصند اما شغل شما عزيزان بسيار خاص تر است و فعاليت ها و خدمات ايمني و آتش نشاني ، سختي ها و لذت هاي خاص خود را دارد، شيرينی آن از جهت كمك و نجات انسانها و حفظ منابع مالي در شرايط خطر است و تلخي آن به جهت اضطراب، ترس، نگراني ، و گاها تاسف است كه مي بايست شما دريادلان هميشه آماده مبارزه با آن شرايط خاص باشيد و از نظر معنوي و جسمي خود را پويا نگهداريد.

در ادامه مهندس نجاتي رئيس اداره H.S.E وتوسلي رئيس اداره آتش نشاني هر كدام گزارشي از زير مجموعه خود ارائه نمودند و مسابقه اي علمي ويژه كاركنان اداره آتش نشاني برگزار و به ۵ نفر از برندگان جوايزي تقديم شد .

در پايان ضمن گراميداشت ياد وخاطره جانباختگان آتش نشان پالايشگاه درحادثه واحد آيزوماكس در دهه ۱۳۷۰و قرائت فاتحه به روح آن عزيزان ، هدايائي از طرف مديريت شركت به رسم يادبود و تقدير از كليه كاركنان اداره ايمني و آتش نشاني تقديم ايشان شد . . .