گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

با حضور سرپرست پالایشگاه امام خمینی شازند و تنی چند از مسئولین و کارکنان اداره H.S.E مراسم پاسداشت “هفتم مهر” روز ایمنی و آتش نشانی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در محل ایستگاه آتش نشانی پالایشگاه برگزار شد .. .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه در این مراسم ابتدا مهندس رجبی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز آتش نشانی گفت : بعضی مشاغل حساس و خاصند اما شغل شما عزیزان بسیار خاص تر است و فعالیت ها و خدمات ایمنی و آتش نشانی ، سختی ها و لذت های خاص خود را دارد، شیرینی آن از جهت کمک و نجات انسانها و حفظ منابع مالی در شرایط خطر است و تلخی آن به جهت اضطراب، ترس، نگرانی ، و گاها تاسف است که می بایست شما دریادلان همیشه آماده مبارزه با آن شرایط خاص باشید و از نظر معنوی و جسمی خود را پویا نگهدارید.

در ادامه مهندس نجاتی رئیس اداره H.S.E وتوسلی رئیس اداره آتش نشانی هر کدام گزارشی از زیر مجموعه خود ارائه نمودند و مسابقه ای علمی ویژه کارکنان اداره آتش نشانی برگزار و به ۵ نفر از برندگان جوایزی تقدیم شد .

در پایان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره جانباختگان آتش نشان پالایشگاه درحادثه واحد آیزوماکس در دهه ۱۳۷۰و قرائت فاتحه به روح آن عزیزان ، هدایائی از طرف مدیریت شرکت به رسم یادبود و تقدیر از کلیه کارکنان اداره ایمنی و آتش نشانی تقدیم ایشان شد . . .