۳۰ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

سلامت، صداقت، كيفيت، سرعت و توجه به اقتصادي كردن فعاليت‌ها پنج شاخص مهندس قاسمي براي وزارت نفت

وزير نفت با بيان اينكه ۵ كلمه را به عنوان شاخص براي خودم و همكاران در وزارت نفت تعريف كرده‌ايم، گفت: سلامت، صداقت، كيفيت، سرعت و توجه به اقتصادي كردن فعاليت‌ها از جمله شاخص‌هاي است كه در وزارت نفت مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رستم قاسمي صبح امروز در مراسم توديع و معارفه وزير نفت اظهار داشت: در دولت نهم و دهم بنده به عنوان كسي كه در عرصه اجرايي حضور داشته‌ام، شاهد بودم كه كارهاي بسياري بزرگي انجام شده است و تصميمات مدبرانه و شجاعانه‌اي كه كمتر در تاريخ ايران گرفته شده در اين دو دولت گرفته شده است.
وي افزود: در اين زمان پروژه‌هاي بسيار بزرگي از قبيل ده‌ها كيلومتر راه و راه‌آهن و پل خليج فارس كه سال‌ها منتظر اجرايي شدن بود اجرا شد و تصميمات مهم و شجاعانه‌اي در صنعت نفت گرفته شد كه يكي از بارزترين آن تصميم سال گذشته دولت درباره ميدان گازي پارس جنوبي است.
وزير نفت اضافه كرد: اميدوارم بتوانيم با هدايت رئيس جمهور آرزوي مردم كشور را در توسعه صنعت نفت برآورده كنيم.
وي گفت: از جمله مهمترين اهدافي كه بنده دنبال مي‌كنم موضوع توسعه ميدان‌هاي مشترك است، چرا كه امروز برداشت ما از اين ميدان‌ها قابل قبول نيست و ميدان‌ پارس جنوبي و ميادين مشترك با عراق از جمله بارزترين آنها هستند.
قاسمي گفت: بحث توليد مهمترين وظيفه صنعت نفت است و امروز هيچ چيز براي توسعه ميادين در كشور كم نداريم.
وي افزود: حضور در مجامع بين‌ المللي از جمله اهداف راهبردي است كه آن را دنبال مي‌كنيم و مهمترين راه رسيدن به اين اهداف همدلي، همراهي و توجه متخصصين و منابع انساني صنعت نفت است كه تصور مي‌كنم با همدلي و كمك گرفتن از منابع انساني بتوانيم وظايف خود را در اين حوزه به درستي انجام دهيم.
منبع: خبرگزاري فارس