۳۰ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

بازدید دوره اي مهندس ضیغمی در روز عيد مبعث از شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

در ادامه بازديد هاي دوره اي مهندس ضيغمي معاون وزير و مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش باتفاق همراهان، همزمان با روزعيد مبعث بازديد از مراحل پيشرفت پروژه طرح توسعه و ارتقاي کیفیت و افزایش ظرفيت پالايشگاه امام خمینی(ره)شازند انجام شد.. .

به گزارش روابط عمومي شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند در اين بازديد چند ساعته مهندس ضيغمي طي نشستي كه با حضور مهندس علی نوربخش مدیرعامل پالایشگاه ، مهندس فرهاد احمدی مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ، مديران بهره برداري و كنسرسيوم و جمعي از كارشناسان داشتند ابتدا مدير عامل مهندسي و ساختمان به ارائه گزارشي كامل از طرح توسعه به صورت آماري پرداخت و از روند پیشرفت فیزیکی واحد شماره ۱۲ که آماده راه اندازی براي نيمه شعبان است خبر داد.

سپس مهندس نور بخش ضمن خير مقدم و تبريك عيد مبعث ضمن توضیحات مفصل به چگونگي روند پيشرفت پروژه های در دست اقدام و نحوه همكاري مهندسي پالايش با مهندسين كنسرسيوم براي رفع مشکلات و نواقص موجود پرداخت و اظهار امیدواری کرد با تلاش و تعامل گروههای کاری انشاء ا… بتوانیم بزودی شاهد راه اندازی مراحل مختلف این پروژه عظیم ملی باشیم.

در ادامه يكي از مهندسين كنسرسيوم توضيحات كاملي را در قالب تصویر راجع به كارهاي انجام شده در واحدها ارائه كردو بعد از آن از واحدهاي ۳۱ كه به تازگی در مدار تولید قرار گرفته و واحد ۱۲ كه در شرف راه اندازي است بازديد نمودند .

در پایان مهندس ضیغمی ضمن خداقوت به همه مسئولین و كارشناسان و کارکنان گفت: بنده به سهم خود از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر میکنم ودستورات لازم جهت راه اندازي ايمن واحدها را صادر نمود .

این گزارش می افزاید در حال حاضر ظرفیت پالایشگاه امام خمینی شازند با در سرویس بودن واحد ۳۱ ، ۲۰۰.۰۰۰ بشکه در روز تولید فرآورده با کیفیت می باشد كه حدود ۴.۵ میلیون لیتر بنزین در روز نیاز کشور را فراهم مي نمايدو پس از راه اندازي واحد شماره۱۲( بنزين سازي)توليد بنزين به ۷ ميليون ليتر در روز خواهد رسيد. . .