بازدید دوره ای مهندس ضیغمی در روز عید مبعث از شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند

در ادامه بازدید های دوره ای مهندس ضیغمی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش باتفاق همراهان، همزمان با روزعید مبعث بازدید از مراحل پیشرفت پروژه طرح توسعه و ارتقای کیفیت و افزایش ظرفیت پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند انجام شد.. .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند در این بازدید چند ساعته مهندس ضیغمی طی نشستی که با حضور مهندس علی نوربخش مدیرعامل پالایشگاه ، مهندس فرهاد احمدی مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ، مدیران بهره برداری و کنسرسیوم و جمعی از کارشناسان داشتند ابتدا مدیر عامل مهندسی و ساختمان به ارائه گزارشی کامل از طرح توسعه به صورت آماری پرداخت و از روند پیشرفت فیزیکی واحد شماره ۱۲ که آماده راه اندازی برای نیمه شعبان است خبر داد.

سپس مهندس نور بخش ضمن خیر مقدم و تبریک عید مبعث ضمن توضیحات مفصل به چگونگی روند پیشرفت پروژه های در دست اقدام و نحوه همکاری مهندسی پالایش با مهندسین کنسرسیوم برای رفع مشکلات و نواقص موجود پرداخت و اظهار امیدواری کرد با تلاش و تعامل گروههای کاری انشاء ا… بتوانیم بزودی شاهد راه اندازی مراحل مختلف این پروژه عظیم ملی باشیم.

در ادامه یکی از مهندسین کنسرسیوم توضیحات کاملی را در قالب تصویر راجع به کارهای انجام شده در واحدها ارائه کردو بعد از آن از واحدهای ۳۱ که به تازگی در مدار تولید قرار گرفته و واحد ۱۲ که در شرف راه اندازی است بازدید نمودند .

در پایان مهندس ضیغمی ضمن خداقوت به همه مسئولین و کارشناسان و کارکنان گفت: بنده به سهم خود از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر میکنم ودستورات لازم جهت راه اندازی ایمن واحدها را صادر نمود .

این گزارش می افزاید در حال حاضر ظرفیت پالایشگاه امام خمینی شازند با در سرویس بودن واحد ۳۱ ، ۲۰۰.۰۰۰ بشکه در روز تولید فرآورده با کیفیت می باشد که حدود ۴.۵ میلیون لیتر بنزین در روز نیاز کشور را فراهم می نمایدو پس از راه اندازی واحد شماره۱۲( بنزین سازی)تولید بنزین به ۷ میلیون لیتر در روز خواهد رسید. . .