تاکید مهندس ضیغمی بر توسعه و تداوم خدمت رسانی به مردم

در پی اجرای موفق قانون هدفمندکردن یارانه‌ها، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران بر ضرورت برنامه ریزی و توسعه خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس ضیغمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی صبح امروز در گردهمایی مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ضمن تقدیر از مسئولین و کارکنان شرکت ملی پخش گفت: فعالیتهای انجام شده در شرکت‌های گاز و پالایش و پخش و خصوصاً شرکت ملی پخش در خط مقدم اجرای این قانون مهم و ملی چنان بود که تقدیر و تشکر مسئولین را به دنبال داشت.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تسریع در روند اجرای اصل ۴۴ و خصوصی سازی را یکی از برنامه های مهم شرکت در سال ۱۳۹۰ برشمرد.
مهندس ضیغمی با بیان این که ما در مقابل عقد قراردادهایی که برای دریافت محصولات پالایشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بسته می‌شود، تعهد داریم و می بایست امانت دار باشیم، گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که شرکت سوددهی داشته باشد چون از این پس هر گونه اختلاط فرآورده و هدرروی، ضرر و زیان را متوجه شرکت خواهد شد.
وی در ادامه افزود: ما درحوزه فعالیت خود با توجه به افزایش قیمت‌ها، باید خدمت مطلوب تری به مردم ارائه دهیم و ضمن جدی گرفتن مسئله تکریم ارباب رجوع، جایگاه‌های فرآورده‌های نفتی و سی.ان.جی نظارت کامل داشته باشیم.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت پیگیری امور مربوط به کیف الکترونیکی و استفاده بهینه از آن، از مسولان امر خواست نسبت به تجهیز استراحت گاه های رانندگان و ارائه آموزش های لازم جهت کاهش تصادفات جاده ای اقدام کنند.