۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

تاكيد مهندس ضيغمي بر توسعه و تداوم خدمت رساني به مردم

در پي اجراي موفق قانون هدفمندكردن يارانه‌ها، معاون وزير و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران بر ضرورت برنامه ريزي و توسعه خدمت رساني به مردم تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران، مهندس ضيغمي معاون وزير و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي صبح امروز در گردهمايي مديران شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ضمن تقدير از مسئولين و كاركنان شركت ملي پخش گفت: فعاليتهاي انجام شده در شركت‌هاي گاز و پالايش و پخش و خصوصاً شركت ملي پخش در خط مقدم اجراي اين قانون مهم و ملي چنان بود كه تقدير و تشكر مسئولين را به دنبال داشت.
مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي تسريع در روند اجراي اصل ۴۴ و خصوصي سازي را يكي از برنامه هاي مهم شركت در سال ۱۳۹۰ برشمرد.
مهندس ضيغمي با بيان اين كه ما در مقابل عقد قراردادهايي كه براي دريافت محصولات پالايشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بسته مي‌شود، تعهد داريم و مي بايست امانت دار باشيم، گفت: بايد به گونه اي عمل كنيم كه شركت سوددهي داشته باشد چون از اين پس هر گونه اختلاط فرآورده و هدرروي، ضرر و زيان را متوجه شركت خواهد شد.
وي در ادامه افزود: ما درحوزه فعاليت خود با توجه به افزايش قيمت‌ها، بايد خدمت مطلوب تري به مردم ارائه دهيم و ضمن جدي گرفتن مسئله تكريم ارباب رجوع، جايگاه‌هاي فرآورده‌هاي نفتي و سي.ان.جي نظارت كامل داشته باشيم.
وي در ادامه با تاكيد بر ضرورت پيگيري امور مربوط به كيف الكترونيكي و استفاده بهينه از آن، از مسولان امر خواست نسبت به تجهيز استراحت گاه هاي رانندگان و ارائه آموزش هاي لازم جهت كاهش تصادفات جاده اي اقدام كنند.