نماینده ولی فقیه در استان مرکزی حمایت های همه جانبه خود را از مدیر عامل جدید پالایشگاه در راستای استمرار تولید فرآورده های نفتی اعلام نمود

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز دوشنبه ۱۳/۸/۹۸ در دیدار با مهندس صادق آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و هیات همراه و جمعی از مدیران ستادی و عملیاتی پالایشگاه شازند در خصوص تغییر مدیرعامل این شرکت گفت: از زحمات آقای امین بعنوان مدیرعامل سابق این شرکت تولیدی تشکر می کنم و امیدوارم در پالایشگاه آبادان نیز منشأ خیر و برکت باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه پالایشگاه آبادان گنج با عظمتی است و از ظرفیت های تولیدی بالایی برخوردار است افزود: از مهندس امین انتظار است برای روشن نگه داشتن چراغ پالایشگاه آبادان به جای ۱۲ یا ۱۴ ساعت ۲۴ ساعت وقت بگذارند و از همه استعدادها و ظرفیت ها استفاده نمایند و وجودشان را برای احیا این واحد تولیدی وقف نماید.
امام جمعه اراک با تاکید بر اینکه پالایشگاه شازند بعنوان یک سرمایه ملی مطرح است و عزت ملی ما بشمار می رود بیان داشت: نبض پالایشگاه شازند بعنوان عروس پالایشگاه های کشور باید به صورت عالی بتپد. این پالایشگاه بیت المال مسلمانان است و همه مسئولند. لازم است افرادی در این مجموعه مشغول به فعالیت شوند که بازی نکنند، بازو باشند و بازیگری نکنند.
نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی با اعلام حمایت های همه جانبه از مدیرعامل جدید پالایشگاه شازند در راستای استمرار تولید فرآورده های نفتی در توصیه به مدیران شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود شرایط نفت کوره بعنوان یکی از فرآورده های تولیدی را خواستار شد.
مهندس صادق آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند گفت: بنزین پالایشگاه شازند در سطح منطقه به یک برند تبدیل شده است. تمامی بنزین صادراتی کردستان عراق را پالایشگاه شازند و مقدار کمی از آن را پالایشگاه اصفهان تأمین می کند که واقعاً برای نظام جمهوری اسلامی باعث افتخار است.
مهندس صادق آبادی با تقدیر از زحمات و تلاش های مهندس امین در پالایشگاه شازند و آرزوی موفقیت برای ایشان در پالایشگاه آبادان ادامه داد: در پالایشگاه آبادان کارهای زیادی برای انجام هست که با یستی از تجربه مدیریتی و خدمات فنی و مهندسی سایر پالایشگاه ها درآنجا استفاده گردد.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در خصوص انتصاب مهندس رمضان پور بعنوان مدیرعامل جدید شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اظهار کرد: مهندس رمضان پور از نیروهای جوان، ارزشی، رزمنده، پرانرژی و متخصص با تحصیلات عالی هستند که مراحل رشد را پله پله از کارشناسی تا معاونت پالایشگاه بندرعباس طی کرده اند و دارای سلامت اخلاقی و مالی هستند که مطمئنم از حضورایشان راضی خواهید بود و راه فعلی پالایشگاه شازند را همراه.با اقدامات توسعه ای جدید ادامه خواهند داد.