۲۴ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند حساس ترین و مهم ترین پروژه استان مرکزی است

نماينده محترم ولي فقيه در استان مركزي و امام جمعه اراك گفت: يكي از كارهاي جدي و اساسی استان، توسعه و تكميل فازهاي مختلف شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند است و از حساسیت بسیار بالایی برای مقام معظم رهبری برخوردار می باشد. . .

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند، آيت الله ‘ قربانعلي دري نجف آبادي’ صبح امروز در ديدار با مديرعامل جدید پالایشگاه و جمعي از كاركنان شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند ضمن تشکر از زحمات مدیران قبلی، حضور مدیر عامل جدید را به فال نیک گرفت وبا اعلام حمایت از وی گفت: امید است مهندس میر قادری بتوانند فازهای بعدی پالایشگاه را با همت و تخصص خود و همچنین با همکاری و همدلی سایر کارکنان ،راه اندازی نمایند .باشد که خدمتی ماندگار و ارزشمند صورت پذیرد و بار دیگر دست ردی بر سینه دشمنان اسلام و ایران بزنیم و شعارمقدس “استقلال آزادی جمهوری اسلامی” را تحقق بخشیم و نشان دهیم ملت ایران می تواند با پشتکار و همت خود قله های ترقی را یکی پس از دیگری فتح و برای دیگر ملت ها الگو باشد.

آيت الله دري نجف آبادي تاكيد كرد: منابع ملی و اقتدار ملی ما ایجاب می کند تا همه با هم یک دست شویم و در برابر دشمنان بی شمار و توطئه های آنها با قدرت و همت به سوی پیشرفت گام برداریم. وی با یاد آوری این مطلب که ملت ایران در گذشته هم کارهای بزرگ زیادی را انجام داده گفت: ما باید دوباره آنها را تکرار نماییم وآگاه باشیم که تلاش و همت ما در جهت توسعه و پیشرفت این مرز و بوم ۲ بعد را به همراه دارد.یک بعدآن، بعد معنوی و رضایت خداو خوشنودی امام زمان(عج) است و بعد دیگر آن، منافع کشور است که خود کفایی و اشتغال زایی را به دنبال خواهد داشت.

وي خاطر نشان كرد:به برکت این انقلاب است که ما اکنون درهمه زمینه ها ، صاحب نظر و صاحب تکنولوژی هستیم و آفرین به مردهایی که با فداکاری خود ما را به این نقطه از عزت و سربلندی و غرور رساندند و ما باید این غرور،انسجام و دفاع از منابع و اقتدار ملی را با همت و پشتکار خود حفظ نماییم و با قدرت هر چه تمام در مقابل دشمنان بایستیم. امام جمعه اراک گفت:ما باید از فن آوری،اقتصاد و تکنولوژی خود دفاع کرده و مطمئن باشیم که حمایت و کمک خداوند را هم ،همراه خود خواهیم داشت و همه این ها به تلاش و خواست مسئولین،مدیران،مهندسین،کارگرهای متخصص، خانواده ها ،ما روحانی ها و کل ملت ایران وابسته است که باید همه با هم همگام و همسو شویم