تیم پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند قهرمان رقابت های فوتبال پیشکسوتان استان مرکزی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند و به نقل از امور ورزش ، دیدار نهایی دومین دوره رقابت های فوتبال پیشکسوتان استان مرکزی عصر روز دوازدهم آبان ماه بین تیم های پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند و پارس دکل گستر در زمین چمن اختصاصی پالایشگاه شازند برگزار شد و در پایان این دیدار تیم پالایشگاه شازند با برتری مقابل حریف خود در ضربات پنالتی عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کرد.
نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. تیم پالایشگاه شازند که از وجود هیبت اله عباسیان در گوش چپ خود استفاده می کرد موفق شد چندین بار در نیمه دوم به موقعیت های مناسبی برای گلزنی دست پیدا کند اما یاران هم تیمی قدر موقعیت های ایجاد شده را ندانستند. در دقایق پایانی بازی مهاجم تیم پارس دکل از غفلت مدافعان تیم پالایشگاه شازند روی پاس رو به عقب به دروازه بان استفاده کرد و با گلر تک به تک شد اما مدافعان تیم پالایشگاه شازند با جبران اشتباه خود اجازه گلزنی به تیم پارس دکل را ندادند و در نهایت تلاش دو تیم در وقت های قانونی بازی بی نتیجه ماند تا ضیافت پنالتی ها تکلیف تیم قهرمان این رقابت ها رو مشخص کند.
رضا قاسمی مربی تیم پالایشگاه شازند برای افزایش روحیه باریکنان اولین پنالتی تیم پالایشگاه شازند را به هیبت اله عباسیان سپرد و عباسیان هم توپ را با تور دروازه آشنا کرد و موجبات دلگرمی بازیکنان را فراهم کرد. در ضربات پنالتی ها دو بار تیم پارس دکل گستر این فرصت را پیدا کرد تا با گل کردن توپ عنوان قهرمانی را کسب کند اما هر دو بار محسن عبدی گلر تیم پالایشگاه شازند با مهار ضربه پنالتی امید به قهرمانی را در بین هم تیمی های خود حفظ کرد. ماراتن پنالتی ها با گل شدن پنالتی بازیکن پالایشگاه و مهار ضربه پنالتی تیم پارس دکل به پایان رسید تا صدای شادی بازیکنان تیم پالایشگاه از قهرمانی در این رقابت ها به هوا بلند شود.
تیم پالایشگاه شازند در حالی مقام نخست این دوره از رقابت ها را کسب کرد که در بازی رده بندی تیم متحد اراک با برتری مقابل یاران واقف عنوان سومی را کسب کرده بود.
فرمهینی رییس خدمات عمومی پالایشگاه شازند, رجاییان شهردار و تبرته فراهانی رئیس شورای اسلامی شهر مهاجران, حاج آقا نیکزاد امام جمعه شهر مهاجران, آنجفی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی و عضو انجمن پیشکسوتان فوتبال استان مرکزی, مرادی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک, ربیعی مسئول ورزش شرکت پتروشیمی شازند, بیک میرزایی رییس هیات فوتبال شهرستان اراک دیدار فینال رقابت های فوتبال پیشکسوتان استان مرکزی را از نزدیک تماشا کردند.
مراسم اختتامیه دومین دوره رقابت های فوتبال پیشکسوتان استان مرکزی که با شرکت هشت تیم در دو گروه چهارتیمی و باحمایت ها و میزبانی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند برگزار شد و با تقدیر از مدیرعامل و مجموعه ورزش شرکت پالایشگاه شازند, زنده نگه داشتن یاد و خاطره مرحوم صفر شاه محمدی مربی فقید فوتبال استان مرکزی و زنده یاد منصور ترابی با اهدا گل و اهدا جام و لوح به تیم های منتخب و تقدیر از آقایان تنهادوست, صفر علیدادی و فریدون فخری به عنوان سه پیشکسوت فوتبال استان مرکزی به پایان رسید.