۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم تجليل از جانبازان سرافراز شاغل در شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند

مراسم بزرگداشت و تجليل از جانبازان شاغل در شركت به همت مددكاري امور ايثارگران و پايگاه مقاومت بسيج شهيد رجايي با حضور خانواده هاي محترم آنان در روز ولادت باسعادت حضرت ابا عبدالله الحسين (ع)  و شب ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در باشگاه خدمات اجتماعي مهاجران با اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي برگزار گرديد.
در ابتداي اين مراسم و پس از تلاوت قرآن كريم ، مهندس غلامي مدير عمليات ضمن تبريك ميلاد امام حسين (ع) ، روز پاسدار را به همه سبزپوشان حريم ولايت تبريك گفت و از حضور همكاران و خانواده هايشان در اين جشن و همچنين از برگزار كنندگان اين مراسم تشكر كرد و ابراز نمود خدمت به جانبازان و ايثارگران توفيق الهي است و اين قشر را به عنوان دلسوزان واقعي انقلاب بيان نمود.
سپس جناب سرهنگ گلشن زاده جانشين محترم فرماندهي سپاه حضرت روح ا… استان مركزي كه بعنوان سخنران مراسم حضور داشتند از جانبازان بعنوان اسوه هاي صبر و شكيبايي ياد نمود و بيان نمودند كه يك روز جنگ نظامي بود و همه به فرمان امام راحل(ره) در جبهه ها حاضر شدند و هزاران انسان همچون شما جانبازي نمودند تا انقلاب و اسلام حفظ گردد امروز هم شما در جبهه اقتصادي در حال مبارزه و خدمت به انقلاب و ايران هستيد ايشان در ادامه به تربيت فرزند از ديدگاه قرآن و لزوم توجه به آن در فضاي جامعه امروزي پرداختند.
در اين جشن با شكوه كه از گروه هاي هنري استان مركزي دعوت شده بود با اجراي برنامه هاي طنز ، موسيقي سنتي ،گروه صبح جمعه ايراني شادي و نشاط  خاصي را براي خانواده ها به ارمغان آورد .
در پايان با حضور مسئولين شركت ، فرمانده سپاه ناحيه شازند ،رئيس سازمان بسيج كارگري استان و امام جمعه محترم مهاجران با اهداء لوح تقدير از جانبازان سرافراز شاغل در پالايشگاه تقدير بعمل آمد .
نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمين رضوي راد نماينده ولي فقيه در سپاه روح ا… استان مركزي برگزار شد و ايشان در بيان فضايل اين ماه و جايگاه جانباز در بين الصلاتين ايراد سخن نمودند و صرف شام حسن ختام اين مراسم بود.