مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز شاغل در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند

مراسم بزرگداشت و تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت به همت مددکاری امور ایثارگران و پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی با حضور خانواده های محترم آنان در روز ولادت باسعادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  و شب ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در باشگاه خدمات اجتماعی مهاجران با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت قرآن کریم ، مهندس غلامی مدیر عملیات ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) ، روز پاسدار را به همه سبزپوشان حریم ولایت تبریک گفت و از حضور همکاران و خانواده هایشان در این جشن و همچنین از برگزار کنندگان این مراسم تشکر کرد و ابراز نمود خدمت به جانبازان و ایثارگران توفیق الهی است و این قشر را به عنوان دلسوزان واقعی انقلاب بیان نمود.
سپس جناب سرهنگ گلشن زاده جانشین محترم فرماندهی سپاه حضرت روح ا… استان مرکزی که بعنوان سخنران مراسم حضور داشتند از جانبازان بعنوان اسوه های صبر و شکیبایی یاد نمود و بیان نمودند که یک روز جنگ نظامی بود و همه به فرمان امام راحل(ره) در جبهه ها حاضر شدند و هزاران انسان همچون شما جانبازی نمودند تا انقلاب و اسلام حفظ گردد امروز هم شما در جبهه اقتصادی در حال مبارزه و خدمت به انقلاب و ایران هستید ایشان در ادامه به تربیت فرزند از دیدگاه قرآن و لزوم توجه به آن در فضای جامعه امروزی پرداختند.
در این جشن با شکوه که از گروه های هنری استان مرکزی دعوت شده بود با اجرای برنامه های طنز ، موسیقی سنتی ،گروه صبح جمعه ایرانی شادی و نشاط  خاصی را برای خانواده ها به ارمغان آورد .
در پایان با حضور مسئولین شرکت ، فرمانده سپاه ناحیه شازند ،رئیس سازمان بسیج کارگری استان و امام جمعه محترم مهاجران با اهداء لوح تقدیر از جانبازان سرافراز شاغل در پالایشگاه تقدیر بعمل آمد .
نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین رضوی راد نماینده ولی فقیه در سپاه روح ا… استان مرکزی برگزار شد و ایشان در بیان فضایل این ماه و جایگاه جانباز در بین الصلاتین ایراد سخن نمودند و صرف شام حسن ختام این مراسم بود.