پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت عید فطر

بسم‌الله الرحمن الرحیم
اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ وَاَعُوذُ بِکَ مِمّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمُخْلِصوُنَ

همکاران ارجمند
با اهداء سلام  و دعای خیر
کم کم غروب ماه خدا دیده می شود                             صد حیف ازین بساط که برچیده میشود
در این بهار رحمت و غفران و مغفرت                         خوشبخت آنکسی ست که بخشیده میشود‎

خدا را شکر یکبار دیگر  به عید سعید فطر رسیدیم تا جشن بندگی حق تعالی را پس از یکماه روزه داری پاس داشته و فطرتهای ناب و زلال از ماه خدا را در کف اخلاص بگذاریم تا انشااله خداوند منان بر بندگی و مبارزه راستین ما در برابر نفس سرکش بر عرشیان مباهات کند.
خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دلها و جانها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود. بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در تبیین معنای عید واقعی می فرمایند: عید واقعى آن وقتى است که انسان رضاى خدا را به دست بیاورد، درون خود را اصلاح کند… . مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز می فرمایند: «ماه رمضان و عید فطر هنگامی مبارک خواهد بود که مسلمانان بتوانند از این فرصت برای خودسازی و به وجود آوردن حیات طَیّبه در نفس خویش استفاده کنند».
اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه شما همکاران ارجمند، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

علی جمشیدی – مدیر عامل