در مراسمی با حضور معاون وزیر نفت برگزار شد تقدیر از ۵۸ کارمند نمونه شرکت ملی پالایش و پخش

طی مراسمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش و مدیران عامل شرکت های فرعی از ۵۸ کارمندان نمونه این شرکت در سال ۱۳۹۰ با اهدای لوحی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، مهندس ضیغمی در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر ضرورت تشویق کارکنان ساعی و پرتلاش، برگزاری اینگونه برنامه ها را عامل مهمی در جهت ارتقاء سطح بهره‌وری برشمرد و گفت: بسیارند افرادی که خالصانه و گمنام در مجموعه شرکت به خصوص در مراکز عملیاتی نقش مهمی در توسعه اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، بنابراین وظیفه ماست که آنها را معرفی و از آنان تقدیر و قدردانی کنیم.

معاون وزیر نفت از شرکت ملی پالایش و پخش به عنوان یکی از قطب های صنعتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: ما باید تلاش کنیم تا پایه های اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در گستره صنعت عظیم نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی استحکام ببخشیم.

مهندس کاوه مدیر توسعه منابع انسانی و رییس کمیته ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه این شرکت نیز در خصوص چگونگی انتخاب این افراد گفت: دی ماه هر سال از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی وزارت نفت سهمیه متناسب با جمعیت هر شرکت و دستورالعمل لازم برای انتخاب کارمند نمونه به شرکت های اصلی ابلاغ می شود.

وی اضافه کرد: دستور العمل مذکور بلافاصله به شرکت های تابعه ابلاغ و کمیته فرعی ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه این شرکت ها، کارمندان نمونه را انتخاب و به کمیته اصلی در ستاد شرکت ملی پالایش و پخش اعلام می‌کنند.

رییس کمیته ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه ستاد با اشاره به اینکه کمیته اصلی ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه در ستاد که اعضای آن مرکب از مدیر توسعه منابع انسانی، رییس مددکاری اجتماعی و روابط صنعتی، رییس مهندسی ساختار و ۴ نفر به انتخاب معاون وزیر و مدیر عامل می باشند با بررسی های لازم کارمندان نمونه را انتخاب و پس از تایید نهایی مدیرعامل اسامی مذکور را به ستاد جشنواره شهید رجایی وزارت نفت ارسال می کند.

وی با بیان اینکه همه کارکنان شرکت نمونه هستند، و در رقابتی بسیار نزدیک کارمندان نمونه انتخاب شده اند، اضافه کرد: کمیته اصلی ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه در نهایت ۵۸ نفر را به عنوان کارمند نمونه معرفی کرد که از میان این افراد، غلامعلی رامی مسئول نیروگاههای شرکت پالایش نفت آبادان به عنوان کارمند نمونه ملی انتخاب شده است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش، مشارکت پذیری و انجام کار گروهی، خلاقیت و نوآوری در انجام وظایف و ایجاد ظرفیت های جدید کاری، رعایت اصول ایمنی، بهداشت محیط کار و حفظ محیط زیست، قانون گرایی، پاسخ گویی به ارباب رجوع، صرفه جویی در هزینه ها و پرهیز از اسراف، ارتقاء دانش و توسعه مهارت های فنی و حرفه ای، مستند سازی فعالیت ها و خدمات و تلاش در جهت انتقال دانش و تجربیات، آگاهی از مهارت های مدیریت و سرپرستی، عمل به استانداردها، اصلاح و بهینه سازی سیستم ها و روش های تولید و ارائه خدمات، فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی متناسب با وظایف و ماموریت های صنعت نفت را از جمله معیارهای انتخاب کارمندان نمونه برشمرد.

در پایان این مراسم که (۱۵ آبان) در سالن اجتماعات ستاد شرکت ملی پالایش و پخش برگزار شد، از ۵۸ کارمندان نمونه این شرکت تقدیر شد. اسامی این افراد به شرح زیر است:

پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند

بهرام امیدی رئیس نوبتکاری عملیات

مسعود نصیریانی رئیس سرویسهای آب و برق و بخار

علی شیرازی زاده رئیس اداره خدمات فنی و مهندسی

حجت ا… مشایخی تکنسین ارشد نگهداری