۲۴ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

در مراسمي با حضور معاون وزير نفت برگزار شد تقدير از ۵۸ كارمند نمونه شركت ملي پالايش و پخش

طي مراسمي با حضور معاون وزير نفت و مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش و مديران عامل شركت هاي فرعي از ۵۸ كارمندان نمونه اين شركت در سال ۱۳۹۰ با اهداي لوحي تقدير شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش، مهندس ضيغمي در اين مراسم طي سخناني با تاكيد بر ضرورت تشويق كاركنان ساعي و پرتلاش، برگزاري اينگونه برنامه ها را عامل مهمي در جهت ارتقاء سطح بهره‌وري برشمرد و گفت: بسيارند افرادي كه خالصانه و گمنام در مجموعه شركت به خصوص در مراكز عملياتي نقش مهمي در توسعه اقتصادي نظام مقدس جمهوري اسلامي دارند، بنابراين وظيفه ماست كه آنها را معرفي و از آنان تقدير و قدرداني كنيم.

معاون وزير نفت از شركت ملي پالايش و پخش به عنوان يكي از قطب هاي صنعتي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ياد كرد و گفت: ما بايد تلاش كنيم تا پايه هاي اقتصادي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در گستره صنعت عظيم نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي استحكام ببخشيم.

مهندس كاوه مدير توسعه منابع انساني و رييس كميته ارزشيابي و انتخاب كارمندان نمونه اين شركت نيز در خصوص چگونگي انتخاب اين افراد گفت: دي ماه هر سال از طرف ستاد جشنواره شهيد رجايي وزارت نفت سهميه متناسب با جمعيت هر شركت و دستورالعمل لازم براي انتخاب كارمند نمونه به شركت هاي اصلي ابلاغ مي شود.

وي اضافه كرد: دستور العمل مذكور بلافاصله به شركت هاي تابعه ابلاغ و كميته فرعي ارزشيابي و انتخاب كارمندان نمونه اين شركت ها، كارمندان نمونه را انتخاب و به كميته اصلي در ستاد شركت ملي پالايش و پخش اعلام مي‌كنند.

رييس كميته ارزشيابي و انتخاب كارمندان نمونه ستاد با اشاره به اينكه كميته اصلي ارزشيابي و انتخاب كارمندان نمونه در ستاد كه اعضاي آن مركب از مدير توسعه منابع انساني، رييس مددكاري اجتماعي و روابط صنعتي، رييس مهندسي ساختار و ۴ نفر به انتخاب معاون وزير و مدير عامل مي باشند با بررسي هاي لازم كارمندان نمونه را انتخاب و پس از تاييد نهايي مديرعامل اسامي مذكور را به ستاد جشنواره شهيد رجايي وزارت نفت ارسال مي كند.

وي با بيان اينكه همه كاركنان شركت نمونه هستند، و در رقابتي بسيار نزديك كارمندان نمونه انتخاب شده اند، اضافه كرد: كميته اصلي ارزشيابي و انتخاب كارمندان نمونه در نهايت ۵۸ نفر را به عنوان كارمند نمونه معرفي كرد كه از ميان اين افراد، غلامعلي رامي مسئول نيروگاههاي شركت پالايش نفت آبادان به عنوان كارمند نمونه ملي انتخاب شده است.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش، مشاركت پذيري و انجام كار گروهي، خلاقيت و نوآوري در انجام وظايف و ايجاد ظرفيت هاي جديد كاري، رعايت اصول ايمني، بهداشت محيط كار و حفظ محيط زيست، قانون گرايي، پاسخ گويي به ارباب رجوع، صرفه جويي در هزينه ها و پرهيز از اسراف، ارتقاء دانش و توسعه مهارت هاي فني و حرفه اي، مستند سازي فعاليت ها و خدمات و تلاش در جهت انتقال دانش و تجربيات، آگاهي از مهارت هاي مديريت و سرپرستي، عمل به استانداردها، اصلاح و بهينه سازي سيستم ها و روش هاي توليد و ارائه خدمات، فعاليت هاي پژوهشي و تحقيقاتي متناسب با وظايف و ماموريت هاي صنعت نفت را از جمله معيارهاي انتخاب كارمندان نمونه برشمرد.

در پايان اين مراسم كه (۱۵ آبان) در سالن اجتماعات ستاد شركت ملي پالايش و پخش برگزار شد، از ۵۸ كارمندان نمونه اين شركت تقدير شد. اسامي اين افراد به شرح زير است:

پالايشگاه امام خميني (ره) شازند

بهرام اميدي رئيس نوبتكاري عمليات

مسعود نصيرياني رئيس سرويسهاي آب و برق و بخار

علي شيرازي زاده رئيس اداره خدمات فني و مهندسي

حجت ا… مشايخي تكنسين ارشد نگهداري