برگزاری سفرنامه فجر با حضور سید اقبال واحدی مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درشهر مهاجران

سفرنامه فجر با حضور سید اقبال واحدی مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درمیان کارکنان پالایشگاه امام خمینی شازند و اجتماع هزار نفری خانواده ها درشهر مهاجران برگزار شد . .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند گروه تلویزیونی سفرنامه فجر با مجری گری سید اقبال واحدی ، میان کارکنان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در واحد MCR(کنترل فاز۲) برگزار گردید ، در این برنامه با نشاط  که به منظور ضبط و پخش از سیمای جمهوری اسلامی تدارک دیده شده بود آقای واحدی ضمن بازدید از واحدهای مختلف پالایشگاه ، با برخی از همکاران به گفت و گو و مصاحبه تلویزیونی پرداختند و از نظرات آنان در خصوص انتخابات پرسش و پاسخ گردید .

از میان مصاحبه شونده ها مدیر عامل محترم شرکت ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی ، از دستاوردهای جدید متخصصان جوان در پالایشگاه امام خمینی شازند سخن گفت و با اشاره به خود کفایی بنزین سوپر در پالایشگاه ، به اطلاع  تمام مردم ایران رساند که در آینده نزدیک خبرهای خوش دیگری از این شرکت در راه است .

مهندس رجبی در پاسخ به سوال اقبال واحدی اظهار داشت همانطور که رهبر انقلاب در ابتدای سال ۹۰ نامگذاری امسال را سال جهاد اقتصادی اعلام فرمودند کارکنان این شرکت با حمایتهای مدیران ارشد وزارت نفت جهاد واقعی را در این شرکت در جهت راه اندازی واحدهای طرح توسعه به منصه ظهور رسانده و توانستیم در سال جهاد اقتصادی به خود کفایی بنزین برسیم و در آینده به لطف خدا و با راه اندازی کامل واحدهای طرح توسعه حتی صادر کننده بنزین خواهیم بود .

مدیر عامل شرکت در ادامه سوالات واحدی در خصوص انتخابات گفت: حضور در انتخابات یک جهاد سیاسی و اجتماعی است و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب وظیفه آحاد مردم ایران این است که حضور گسترده ای در انتخابات داشته باشند  و افراد شایسته و مورد اعتماد و ولایت مداری را به مجلس بفرستند.

در ادامه مهندس شاهوردی مدیر عملیات پالایشگاه به نقل از امام راحل گفت :”مجلس در راس اموراست” وما نیز باید با پیروی از آن بزرگوار و تاکید مقام معظم رهبری به شرکت در انتخابات مجلس، حضوری منسجم داشته باشیم .

وی حضور در پای صندوقهای رای را پاسخی به دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی دانست و گفت :همانطور که با راه اندازی واحدهای جدید نشان دادیم ما می توانیم سد تحریم را بشکنیم، شرکت در انتخابات نیز می تواند پاسخ دندان شکنی در راستای بی نیازی ملت آزاده ایران به استکبار جهانی باشد.

در ادامه این سفرنامه مراسم جشن بزرگ خانوادگی سفرنامه فجر در سالن سینمای باشگاه خدمات اجتماعی شرکت با حضور یک هزار نفر از کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید.

این برنامه که به مناسبت نزدیکی به نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و با هدف ترغیب و تشویق بیشتر خانواده ها جهت حضور حداکثری پای صندوق های رای و همچنین تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) و شهدا صورت گرفت ابتدا سلیمانی رئیس روابط عمومی شرکت ضمن خیر مقدم خدمت کلیه عزیزانی که دراین مراسم حاضر شدند و همچنین خیر مقدم ویژه به واحدی مجری توانمند و با اخلاق برنامه سفرنامه فجر شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی و همراهان محترم ایشان از آنها که جهت ضبط برنامه های در نظر گرفته شده و انعکاس زحمات و خدمات همسران و فرزندان کارکنان این شرکت به تمام مردم ایران و برانگیخته کردن حسن و شور انتخاباتی در بین مردم تلاش می کنند تشکر نموده و از همکاران عزیز خواست تا با حضور خود در روز جمعه در پای صندوق رای به گفته مقام معظم رهبری مشت محکمی به دهان دشمنان این انقلاب بزنند .

در پایان مراسم گروه موسیقی سنتی سماء از اراک با اجرای موسیقی در وصف ایران و اتحاد ایرانی برنامه های شاد و مفرحی را به نمایش گذاشتند .