۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

برگزاری سفرنامه فجر با حضور سید اقبال واحدی مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درشهر مهاجران

سفرنامه فجر با حضور سید اقبال واحدی مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درميان كاركنان پالايشگاه امام خمینی شازند و اجتماع هزار نفري خانواده ها درشهر مهاجران برگزار شد . .

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند گروه تلویزیونی سفرنامه فجر با مجری گری سید اقبال واحدی ، ميان كاركنان شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند در واحد MCR(کنترل فاز۲) برگزار گرديد ، در اين برنامه با نشاط  كه به منظور ضبط و پخش از سيماي جمهوري اسلامي تدارك دیده شده بود آقاي واحدي ضمن بازديد از واحدهاي مختلف پالايشگاه ، با برخی از همکاران به گفت و گو و مصاحبه تلویزیونی پرداختند و از نظرات آنان در خصوص انتخابات پرسش و پاسخ گرديد .

از ميان مصاحبه شونده ها مدیر عامل محترم شرکت ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گرامی ، از دستاوردهای جدید متخصصان جوان در پالایشگاه امام خمینی شازند سخن گفت و با اشاره به خود کفایی بنزین سوپر در پالایشگاه ، به اطلاع  تمام مردم ایران رساند كه در آینده نزدیک خبرهای خوش دیگری از این شركت در راه است .

مهندس رجبی در پاسخ به سوال اقبال واحدی اظهار داشت همانطور که رهبر انقلاب در ابتدای سال ۹۰ نامگذاری امسال را سال جهاد اقتصادی اعلام فرمودند کارکنان این شرکت با حمایتهای مدیران ارشد وزارت نفت جهاد واقعی را در این شرکت در جهت راه اندازی واحدهای طرح توسعه به منصه ظهور رسانده و توانستیم در سال جهاد اقتصادی به خود کفایی بنزین برسیم و در آینده به لطف خدا و با راه اندازی کامل واحدهای طرح توسعه حتی صادر کننده بنزین خواهیم بود .

مدیر عامل شرکت در ادامه سوالات واحدی در خصوص انتخابات گفت: حضور در انتخابات يك جهاد سیاسی و اجتماعی است و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب وظیفه آحاد مردم ایران این است که حضور گسترده ای در انتخابات داشته باشند  و افراد شایسته و مورد اعتماد و ولایت مداری را به مجلس بفرستند.

در ادامه مهندس شاهوردي مدير عمليات پالايشگاه به نقل از امام راحل گفت :”مجلس در راس اموراست” وما نیز بايد با پيروي از آن بزرگوار و تاكيد مقام معظم رهبري به شرکت در انتخابات مجلس، حضوري منسجم داشته باشيم .

وي حضور در پاي صندوقهاي راي را پاسخي به دشمنان قسم خورده جمهوري اسلامي دانست و گفت :همانطور كه با راه اندازي واحدهاي جديد نشان داديم ما مي توانيم سد تحريم را بشكنيم، شركت در انتخابات نيز مي تواند پاسخ دندان شكني در راستاي بي نيازي ملت آزاده ايران به استكبار جهاني باشد.

در ادامه اين سفرنامه مراسم جشن بزرگ خانوادگی سفرنامه فجر در سالن سینمای باشگاه خدمات اجتماعی شرکت با حضور يك هزار نفر از کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید.

این برنامه كه به مناسبت نزدیکی به نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و با هدف ترغیب و تشویق بیشتر خانواده ها جهت حضور حداکثری پای صندوق های رای و همچنین تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) و شهدا صورت گرفت ابتدا سلیمانی رئیس روابط عمومی شرکت ضمن خیر مقدم خدمت کلیه عزیزانی که دراین مراسم حاضر شدند و همچنین خیر مقدم ویژه به واحدی مجری توانمند و با اخلاق برنامه سفرنامه فجر شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی و همراهان محترم ایشان از آنها که جهت ضبط برنامه های در نظر گرفته شده و انعکاس زحمات و خدمات همسران و فرزندان کارکنان این شرکت به تمام مردم ایران و برانگیخته کردن حسن و شور انتخاباتی در بین مردم تلاش می کنند تشکر نموده و از همکاران عزیز خواست تا با حضور خود در روز جمعه در پای صندوق رای به گفته مقام معظم رهبری مشت محکمی به دهان دشمنان این انقلاب بزنند .

در پايان مراسم گروه موسیقی سنتی سماء از اراك با اجراي موسیقی در وصف ایران و اتحاد ایرانی برنامه های شاد و مفرحی را به نمايش گذاشتند .