برگزاری مراسم روز زن و گرامیداشت مقام مادر بمناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه(س) در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و سلاله پاکش امام خمینی(ره) با حضور مهندس نور بخش مدیر عامل محترم شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند و حجت الاسلام نجاریان زاده معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از مدیران و مسئولین و کلیه بانوان همکار برگزار گردید.. .

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندس نوربخش ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و سلاله پاکش امام خمینی(ره) با اشاره به حل شدن بسیاری از مشکلات مطرح شده همکاران خانم، اشاره ای به پوشش مناسب و اسلامی خانم های این پالایشگاه نموده و آنها را به جهت پیروی از آن بانوی گرانقدر تشویق نمود. وی گفت: اینکه اقامه دین اسلام و ادامه آن به وجود فاطمه زهرا (س)بستگی دارد بر ما پوشیده نیست و همه جا توسل به ایشان می تواند گره گشای مشکلات ما باشد. مهندس نور بخش ضمن گرامیداشت آزاد سازی خرمشهرگفت: روز سوم خرداد ۱۳۶۱ یکی از بارزترین جلوه‌های نصرالهی و یکی از مهمترین و زیباترین روزهای انقلاب اسلامی ایران می‌باشد که نتیجه پایداری و مقاومت خالص ترین و طاهرترین افراد جامعه ما در این عملیات بوده است.

در ادامه حجت الاسلام حاج آقا نجاریان زاده ضمن تبریک این روز صحبت های خود را با بیان دیدگاههایی که در مورد شکل گیری تاریخ وجود دارد آغاز و تاثیرگزار بودن زن و مرد بصورت مستقل و مجزا و در مدارهای مختص به خودرا در شکل گیری تاریخ از جمله دیدگاههایی دانست که مورد تایید قرآن می باشد. حاج آقا نجاریان زاده اشاره ای به اهمیت و ارزش وجودی زن در نظام اسلام نموده و توجه و احترام ائمه اطهار از جمله پیامبر اکرم (ص) را بر شان و منزلت زن تاکید بر این مطلب ساخت.

در انتهای این مراسم هدایای نقدی, یک شاخه گل و کتاب بهمراه لوح های تقدیر به ۴۸ نفر ازهمکاران خانم شرکت اهداءگردید. . .