۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

برگزاري مراسم روز زن و گراميداشت مقام مادر بمناسبت فرا رسيدن ولادت حضرت فاطمه(س) در شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند

مراسم گراميداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و سلاله پاکش امام خمینی(ره) با حضور مهندس نور بخش مدير عامل محترم شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند و حجت الاسلام نجاریان زاده معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان قم و جمعي از مديران و مسئولين و كليه بانوان همکار برگزار گرديد.. .

به گزارش روابط عمومي شركت مهندس نوربخش ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و سلاله پاکش امام خمینی(ره) با اشاره به حل شدن بسیاری از مشکلات مطرح شده همکاران خانم، اشاره ای به پوشش مناسب و اسلامی خانم های این پالایشگاه نموده و آنها را به جهت پيروي از آن بانوي گرانقدر تشویق نمود. وی گفت: اینکه اقامه دین اسلام و ادامه آن به وجود فاطمه زهرا (س)بستگی دارد بر ما پوشیده نیست و همه جا توسل به ایشان می تواند گره گشای مشکلات ما باشد. مهندس نور بخش ضمن گرامیداشت آزاد سازی خرمشهرگفت: روز سوم خرداد ۱۳۶۱ يکي از بارزترين جلوه‌هاي نصرالهي و يکي از مهمترين و زيباترين روزهاي انقلاب اسلامي ايران مي‌باشد که نتیجه پايداري و مقاومت خالص ترین و طاهرترین افراد جامعه ما در این عملیات بوده است.

در ادامه حجت الاسلام حاج آقا نجاریان زاده ضمن تبريك اين روز صحبت هاي خود را با بیان دیدگاههایی که در مورد شکل گیری تاریخ وجود دارد آغاز و تاثیرگزار بودن زن و مرد بصورت مستقل و مجزا و در مدارهای مختص به خودرا در شکل گیری تاریخ از جمله دیدگاههایی دانست که مورد تایید قرآن می باشد. حاج آقا نجاریان زاده اشاره ای به اهمیت و ارزش وجودی زن در نظام اسلام نموده و توجه و احترام ائمه اطهار از جمله پیامبر اکرم (ص) را بر شان و منزلت زن تاکید بر این مطلب ساخت.

در انتهای این مراسم هدايای نقدي, يك شاخه گل و كتاب بهمراه لوح هاي تقدير به ۴۸ نفر ازهمكاران خانم شركت اهداءگردید. . .