۸۰۰۰ نفر از خانواده های کارکنان رسمی و پیمانکاری شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند در جشن خود باوری از تاسیسات پالایشگاه بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند ۸۰۰۰ نفر از خانواده های محترم کارکنان این شرکت بمنظور آشنایی با محل کار همسران خود در جشن خود باوری و در آستانه راه اندازی فاز اول پروژه طرح توسعه و ارتقاء کیفیت و افزایش ظرفیت این پالایشگاه که در ایام مبارک دهه فجر بدست وزیر محترم نفت افتتاح گردید طی ۱۴ شب متوالی و هر شب ۶۰۰ نفر بازدید نمودند.. .

در این بازدید که از مسیرهای اسکان خانواده کارکنان از شهرهای اراک- شازند- آستانه -مهاجران توسط ۱۴ دستگاه اتوبوس از ساعت ۱۶ الی ۲۰ صورت پذیرفت مدعوین محترم ضمن آشنایی با تاسیسات پالایشگاه به ویژه واحدهای جدید در دست احداث و به ویژه واحدشماره ۳۱ تقطیر که نقش بسزایی درافزایش ظرفیت پالایشگاه وتولید فرآورده مرغوب و باکیفیت مطابق استانداردهای یور ۴و۵ اروپا دارد در جریان تلاش شبانه روزی همسران وپدران خود قرار گرفته که این مراسم تاثیر بسیار خوبی درشناخت وآگاهی بخشی از تاسیسات مهم صنایع نفت و هدایت تحصیلی فرزندان آنان در جهت جذب و تشویق و ترغیب فرزندان کارکنان و همچنین اثرات مطلوب انعکاس اهمیت مشاغل و درک متقابل پذیرش مسئولیتهای سنگین همسران آنان در کنار خانواده را خواهد داشت. یکی از ویژگیهای این بازدید حضور کلیه مدعوین در صفوف معنوی و روحانی نماز جماعت مغرب و عشاء و همراهی چهره های نوجوان وجوان در این فریضه مهم الهی تبلور خاصی داشت که بمنظور تشویق آنان هدایای فرهنگی از طرف روابط عمومی به کلیه عزیزان اهدا گردید. خاطر نشان میسازد که در این بازدید تعداد ۷۰ نفر از همسران جانبازان عزیز شرکت در بین دونماز با اهداء لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیر عامل محترم شرکت آقای مهندس نوربخش مورد تجلیل قرار گرفتند . در ادامه خانواده محترم همکاران از نمایشگاه تصویری دستاوردهای انقلاب اسلامی که یاد آور روزهای حماسه و قیام باشکوه مردمی سال ۱۳۵۷ به رهبری امام راحل بود بازدید نمودند سپس کارکنان و خانواده های محترم با وحدت و همدلی در محیطی سرشار از شور و نشاط و احترام متقابل به ضیافت شام دعوت شدند تا این تلاش بزرگ همسران و پدران خود را در بثمر رسیدن این باور خواستن و توانستن را با گرامیداشت جشن خود باوری در کنار یکدیگر به منصه ظهور برسانند . . .