۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

۸۰۰۰ نفر از خانواده هاي كاركنان رسمي و پيمانكاري شركت پالايش نفت امام خميني(ره)شازند در جشن خود باوري از تاسيسات پالايشگاه بازديد نمودند

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره)شازند ۸۰۰۰ نفر از خانواده هاي محترم كاركنان اين شركت بمنظور آشنايي با محل كار همسران خود در جشن خود باوري و در آستانه راه اندازي فاز اول پروژه طرح توسعه و ارتقاء كيفيت و افزايش ظرفيت اين پالايشگاه كه در ايام مبارك دهه فجر بدست وزير محترم نفت افتتاح گرديد طي ۱۴ شب متوالي و هر شب ۶۰۰ نفر بازديد نمودند.. .

در اين بازديد كه از مسيرهاي اسكان خانواده كاركنان از شهرهاي اراك- شازند- آستانه -مهاجران توسط ۱۴ دستگاه اتوبوس از ساعت ۱۶ الي ۲۰ صورت پذيرفت مدعوين محترم ضمن آشنايي با تاسيسات پالايشگاه به ويژه واحدهاي جديد در دست احداث و به ويژه واحدشماره ۳۱ تقطير كه نقش بسزايي درافزايش ظرفيت پالايشگاه وتوليد فرآورده مرغوب و باكيفيت مطابق استانداردهاي يور ۴و۵ اروپا دارد در جريان تلاش شبانه روزي همسران وپدران خود قرار گرفته كه اين مراسم تاثير بسيار خوبي درشناخت وآگاهي بخشي از تاسيسات مهم صنايع نفت و هدايت تحصيلي فرزندان آنان در جهت جذب و تشويق و ترغيب فرزندان كاركنان و همچنين اثرات مطلوب انعكاس اهميت مشاغل و درك متقابل پذيرش مسئوليتهاي سنگين همسران آنان در كنار خانواده را خواهد داشت. يكي از ويژگيهاي اين بازديد حضور كليه مدعوين در صفوف معنوي و روحاني نماز جماعت مغرب و عشاء و همراهي چهره هاي نوجوان وجوان در اين فريضه مهم الهي تبلور خاصي داشت كه بمنظور تشويق آنان هداياي فرهنگي از طرف روابط عمومي به كليه عزيزان اهدا گرديد. خاطر نشان ميسازد كه در اين بازديد تعداد ۷۰ نفر از همسران جانبازان عزيز شركت در بين دونماز با اهداء لوح تقدير و هديه از سوي مدير عامل محترم شركت آقاي مهندس نوربخش مورد تجليل قرار گرفتند . در ادامه خانواده محترم همكاران از نمايشگاه تصويري دستاوردهاي انقلاب اسلامي كه ياد آور روزهاي حماسه و قيام باشكوه مردمي سال ۱۳۵۷ به رهبري امام راحل بود بازديد نمودند سپس كاركنان و خانواده هاي محترم با وحدت و همدلي در محيطي سرشار از شور و نشاط و احترام متقابل به ضيافت شام دعوت شدند تا اين تلاش بزرگ همسران و پدران خود را در بثمر رسيدن اين باور خواستن و توانستن را با گراميداشت جشن خود باوري در كنار يكديگر به منصه ظهور برسانند . . .