۲۵ مهر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مدير كل حفاظت محيط زيست استان مركزي از پالايشگاه امام خميني (ره) شازند بازديد نمود

دكتر انصاري مدير كل حفاظت محيط زيست استان مركزي و تعدادي ازمديران و كارشناسان آن سازمان از تاسيسات پالايشگاه و پروژه طرح توسعه اين شركت بازديد نمودند . . .

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند در اين نشست كه درادامه جلسات قبلي و به منظورتبادل نظر و هماهنگي لازم براي رفع آلاينده هاي زيست محيطي مطابق با استاندارهاي بين المللي با حضور مديران و كارشناسان پالايشگاه دردفترمدير عامل برگزار شد مهندس نوربخش مديرعامل شركت ابتدا ضمن خير مقدم به حاضرين طي گزارشي جامع به اقدامات وهزينه هاي انجام شده دراين راستا پرداخت وگفت ازآنجائي كه خودم دراداره H.S.E سوابق كاري دارم و به سلامت كاركنان و محيط زيست اعتقاد دارم لذا از بدو مسئوليتم دراين شركت بيشترين جلسات و وقتم را براي استقرارمسائل زيست محيطي و ايمني گذاشته ام تا ادامه كارهاي انجام شده مسئولين قبلي را باسرعت بيشتري به سرانجام برسانيم و به شكرانه خدا در طي چهارماه تصدي اينجانب كارهاي بزرگي صورت گرفته كه مستندات آن موجود است وبر اساس پايشهاي انجام شده توسط كارشناسان محيط زيست كه به صورت بيخبر ازپالايشگاه صورت گرفته خوشبختانه رفع آلاينده ها از اين شركت به اثبات رسيده و انتظار داريم سازمان محيط زيست استان گامهاي اساسي براي خروج پالايشگاه از ليست شركتهاي آلاينده بردارد تا خستگي از تن همكاران در آمده و روند رو به رشد پاكي هوا و داشتن محيط زيست سالم مضاعف گردد . وي افزود ازجمله كارهاي انجام شده كه انشااله ادامه خواهد داشت مي توان به ارتقاء كيفيت محصولات نفتي (بنزين وگازئيل ) مطلبق با استادارد يورو ۴و ۵ اروپا ، تعمير اساسي واحد فاضلاب بهداشتي بعد از ۱۲ سال ، پروژه ايزولاسيون حوضچه هاي تبخير ، مديريت پسماند ، تغيير گاز خاموش كننده هاي مراكز فرعي برق به گاز دوستدار لايه ازن ، اجرا وگسترش شبكه اتومايسيون اداري ، جايگزيني خودروهاي فرسوده شركت و … اشاره نمود . در ادامه دكترانصاري ضمن تقدير اززحمات و تلاش مديرعامل و مجموعه همكاران به جهت برداشتتن گامهاي موثر و رعايت استانداردهاي زيست محيطي در كم كردن آلاينده ها گفت خرسندم از اينكه جنابعالي با رويكرد قابل توجه به محيط زيست ، به توليد وبهره برداري فكر مي كنيد وبه همين لحاظ بنده و همكارانم تمام تلاش خود را براي خروج اين شركت از ليست شركتهاي آلاينده انجام داده و سعي خواهيم نمود براي توسعه محيطي سالم و بدون آلاينده و توسعه فضاي سبز منطقه شازند تلاش نمائيم . در پايان دكتر انصاري به اتفاق همراهان و مدير عامل از نزديك با پروژه طرح توسعه و طرح هاي اجرا شده در راستاي رفع آلاينده ها در سطح پالايشگاه آشنا شدند . .

در ادامه جلسه مهندس انصاري با تقدير و تشكر از حضور مدير عامل و همكاران پالايشگاه در سازمان محيط زيست اعلام نمود ما بسيار خرسند هستيم كه اين باور و اهتمام در مجموعه مديريت پالايشگاه وجود دارد و قطعا اين را تاييد مي نماييم كه خوشبختانه در پايش هاي اخير با جديت توانسته ايد اقدامات مثبتي را در راستاي شاخص هاي محيط زيست انجام دهيد و اميد داريم با تعاملات و ارتباطات دو طرفه بتوانيم شاهد اين باشيم كه در آينده پالايشگاه از ليست صنايع آلاينده كننده خارج گردد. .