اتمام موفقیت آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند

تعمیرات اساسی واحد های آیزوماکس ، هیدروژن ، آمین و آب ترش شرکت پالایش نفت امام خمبنی(ره) شازند با موفقیت و بدون هیچ گونه حادثه ای پایان یافت و در مدار تولید قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند مدیرعامل شرکت  در این رابطه گفت: به حول و قوه الهی و با تلاش و زحمت کارکنان خدوم این شرکت ، تعمیرات اساسی سه واحد از واحدهای مهم پالایشگاه از تاریخ ۱۸/۲/۹۵ شروع و مطابق با برنامه زمان بندی شده به مدت ۲۴ روز بدون هیچ حادثه ناتوان کننده ای به پایان رسید .
مهندس علی جمشیدی افزود هدف از تعمیرات اساسی واحد های پالایشگاه ، بررسی وضعیت سلامت دستگاهها و تجهیزات پالایش در طی مدت کارکرد مداوم آنها می باشد که خوشبختانه در این تعمیرات اساسی توسط تیم فنی این شرکت موفق به تشخیص ترک در یکی از راکتورهای واحد آیزوماکس شدند که به دلیل کارکرد بیش از ۲۴ سال ، احتمال وجود چنین ترکهایی مشابه در سایر شرکتهای پالایشی دور از انتظار نبوده ، لذا تیم فنی شرکت در حال بررسی راهکارهای مناسب جهت تعمیر آن و همچنین مکاتبه با شرکت  سازنده  راکتور می باشد.
وی در پایان با تشکر از همه همکاران گفت: با تمهیداتی که توسط مهندسین صورت گرفته، از سرویس خارج بودن راکتور مذکور هیچ نقش منفی در روند تولیدات این شرکت پالایشی ندارد.

overhaul95