۱۹ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

مراسم گراميداشت روز ملي ايمني و آتش نشاني

به گزارش روابط عمومي پالايشگاه امام خميني شازند مراسمي به مناسبت گراميداشت روز ايمني و آتش نشاني، با هدف تشويق و تقدير از پرسنل HSE ، در اداراه آتش نشاني پالايشگاه، با حضور مهندس امين مدير عامل و تني چند از مديران و مسئولين شركت برگزار گرديد.
در اين مراسم مهندس امين مدير عامل پالايشگاه روز ۷ ام مهر ماه را به همكاران خدوم و زحمت كش آتش نشاني و ايمني تبريك گفته و براي آنها آرزوي سلامتي و موفقيت نمود .
سپس ايشان به حوادث ناگواري كه در سالهاي گذشته در پالايشگاههاي ديگر رخ داده بود اشاره نمودند و با ياد آوري دلاوري و رشادتهاي آتش نشانان شركت ابراز كرد : اگر تعهد اين عزيزان نبود مطمئنا حوادث به اين شكل پايان نمي يافت و قطعاً عمق حوادث بيشتر از وضعيت موجود بود.
در ادامه ايشان اعلام نمودند ما و همه كاركنان اين مجموعه با خيال آسوده به كار خود ادامه مي دهيم به اين اميد كه شما آتش نشانان شجاع در مواقع خطر پشتيبان ما هستيد .
سپس مهندس شهنازي رئيس HSE پالايشگاه طي سخناني، اين روز ملي را به همه همكاران بويژه همكاران خود در واحد ايمني و آتش نشاني تبريك گفت و از خدمات آنان تقدير كرد.
در پايان اين مراسم از طرف شهرداري شهر مهاجران لوح تقديري به كاركنان زحمتكش HSE پالايشگاه اهدا كه آن را يكي از آتش نشانان شهر مهاجران با دويدن مسير مهاجران تا پالايشگاه همراه با پيام تبريك تقديم نمود .