مراسم گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی، با هدف تشویق و تقدیر از پرسنل HSE ، در اداراه آتش نشانی پالایشگاه، با حضور مهندس امین مدیر عامل و تنی چند از مدیران و مسئولین شرکت برگزار گردید.
در این مراسم مهندس امین مدیر عامل پالایشگاه روز ۷ ام مهر ماه را به همکاران خدوم و زحمت کش آتش نشانی و ایمنی تبریک گفته و برای آنها آرزوی سلامتی و موفقیت نمود .
سپس ایشان به حوادث ناگواری که در سالهای گذشته در پالایشگاههای دیگر رخ داده بود اشاره نمودند و با یاد آوری دلاوری و رشادتهای آتش نشانان شرکت ابراز کرد : اگر تعهد این عزیزان نبود مطمئنا حوادث به این شکل پایان نمی یافت و قطعاً عمق حوادث بیشتر از وضعیت موجود بود.
در ادامه ایشان اعلام نمودند ما و همه کارکنان این مجموعه با خیال آسوده به کار خود ادامه می دهیم به این امید که شما آتش نشانان شجاع در مواقع خطر پشتیبان ما هستید .
سپس مهندس شهنازی رئیس HSE پالایشگاه طی سخنانی، این روز ملی را به همه همکاران بویژه همکاران خود در واحد ایمنی و آتش نشانی تبریک گفت و از خدمات آنان تقدیر کرد.
در پایان این مراسم از طرف شهرداری شهر مهاجران لوح تقدیری به کارکنان زحمتکش HSE پالایشگاه اهدا که آن را یکی از آتش نشانان شهر مهاجران با دویدن مسیر مهاجران تا پالایشگاه همراه با پیام تبریک تقدیم نمود .