پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت هفته وحدت

بسم‌الله الرحمن الرحیم

همکاران ارجمند
با اهداء سلام و دعای خیر

‌ ای احمدیان به نام احمد صلوات
هر دم به هزار ساعت از دم صلوات
از نور محمدی دلم مسرورست
پیوسته بگو تو بر محمد صلوات
اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ماه ربیع الاول یادآور فرخنده میلاد رسول و پیامبر صلح و دوستی و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) است، که همانا اسوه حسنه و مبلّغ توحید ناب برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است. امروز میلاد کسی است آنقدر عزیز که خداوند در کتاب آسمانی خود فرمود: همانا خدا و ملائکه بر این پیامبر درود می‌فرستند؛‌ ای کسانی که ایمان آوردید بر او درود فرستید. کسی به دنیا آمد که آسمان‌ها و زمین در برابر ارزش او، بی‌ازرش هستند و جایگاهی ندارند. مژده دهید که ختم المرسلین به دنیا آمد، مژده دهید که سرما و سیاهی به سر رسید و بشریت را برای رسیدن به کمال و عزت مژده دهید.
هفته وحدت که الهام بخش، روح پرور، دل انگیز و زداینده کینه ها و فرصت درس آموزی از کلاس معلم بشریت، حضرت ختمی مرتبت (ص) است، چهره جهان را دگرگون ساخت و شرک ها و نفاق ها را به یکرنگی مبدل نمود، همانگونه که پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت بهره مند ساخت در هفته وحدت نیز بر همه مسلمانان واجب است که میثاق ها را مستحکم و پیمان ها را استوارتر گردانند و بر وحدت هر چه بیشتر مذاهب اسلامی تاکید نمایند.
اینجانب میلاد با سعادت عصاره نبوت و ختمی مرتبت، پیام آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به تمامی مسلمین جهان به ویژه همکاران و خانواده بزرگ شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

غلامحسین رمضان پور
مدیر عامل